Salcano İkinci Bakım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Selamun Aleyküm;
Arkadaşlar 15 gün sonra ng255srd'min ikinci ücretsiz bakımı geliyor.Yani 1 aydır kullanıyorum bisikleti.Hidrolik frenlerde bir bollaşma var.Bollaşma demeyeyimde yani daha fazla sıkıyorum fren kolunu ilk aldığıma göre.Birde ön vites 2 den 3 e geçerken bazen zincire birkaç kez sürtüyor.Ufak ayar istiyor yani.Bu iki sorunumu 2.ücretsiz bakımda yaparlarmı? tüm problemleri hallederlermi.Yoksa ek ücret alırlarmı.Bu konu hakkında bilgi almak istiyorum.

Scudo

bayramakgul

Aktif Üye
Tepki
92
bisikleti aldıgınız yerdekı servıs veren arkadaslar geregıni yapacaklardır ıyı surusler

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
Bayram bey yanlış anlamayın ama her servisiniz anlamıyor bisiklet işinden maalesef... Benim bisikletiminde sözde ayarları yapıldı ama vites ayarı ve hidrolik fren ayarları halen bozuk, şahsen salcano servisine yaptırmayı düşünmüyorum ikinci bakımı...Nacizane fikrim artık yükselen bir firma olduğunuza göre servis konusunda da biraz daha seçici olmanız yönünde...

Cem Erdoğan

Daimi Üye
Tepki
66
Evet servis konusunda zayıfsınız hayla..Eskişehirde servisinizi Akın bike a taşısanız süper olur...

bayramakgul

Aktif Üye
Tepki
92
servıslere genel bır eğitim planlıyoruz ozellıkle yenı urunlerle alakalı onerılenız ıcın tesekkur ederız geregını yapacagız cok sagolun arkadaslar

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
@bayramakgul

İlginiz içinde çok teşekkürler...
Dediğiniz eğitimi gerçekleştirseniz gerçekten çok güzel olur.
Belirtmek isterim özellikle sram sistemler hakkında bilgisiz olduklarını düşünüyorum bazılarının.Bu konu üstüne yoğunlaşırsanız üst modelleri kullananları daha çok mutlu edebilirsiniz diye düşünüyorum..

Tepki
20
Biz eğer verdiğimiz desteği kesmessek ben Salcano'nun dünya çapında bir marka olucağına eminim servis, bakım vs. aşılcak meseleler bunlar bence..önemli olan bizim bu bisiklet konusunda biraz milliyetçi davranıp Salcano'yu seçmemizdir..iyi pedallar :)

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
@Ender Ertürk

Keşke herkes bizim gibi düşünse.Maalesef birçok yerde yazdığımız gibi TÜRK halkı olarak marka bağımlısıyız.Sadece markaya kapılıp gidiyoruz...:(

Tepki
4
Benım vıtes de 2 den 3 gecerken surtuyordu aldıgım gun daha ılk surumde.servıse goturduk 5 dk da yaptı o sorunum duzeldı bu seferde 2 den 1 e gecerken o surtunme var artık onuda ılk bakım zamanı soylucem . mugla marmarıstekı servıs de cok eksık gercekten egıtım ve bıraz da modernıze gerek buraya.

saygılar

Tepki
8
evt.bencede.sarıyerdeki.serviste.hiç.güzel.degil.güzel.değil.derken.dükkanı.kastetmedim.işçiliği.çoğu.ayarını.ben.kendim.evde.yaptım.

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
arkadaslar benim bisikleti alalı 2 gün oldu ön fren bollastı baya arka o kadar deilde vites ayarlarını kendim yaptım da freni elleyemm çünkü ilk defa hidrolik fren kullanıyorum ne yapmam lazım ikinci bakımı beklemk gerekirmi yoksa o hakkı daha erken kullana biliryormuyuz? ön frende elciğe kadar çekiyorum ilkinde öyle deildi..

bayramakgul

Aktif Üye
Tepki
92
bır sıkıntı olursa lutfen kemal@salcano.com adresine mail atın fabrikadan sorununuzu hemen cozeriz boyle aksaklılkar olabılıyor bazen ama malımızın arkasındayız ne gerekıyorsa yaparız aksaklık ıcın ozur dılerız

Tepki
45
ankara da yıba çarşısının etliğe doğru köşesinde salcano bayii var . ben geçen gittim.
sağolsun ilgili davrandı. orada salcanonun hemen tüm modelleri var. jantı değiştirdim .öne akort yaptırdım. ihsan diye bir arkadaş var o bakıyor .tavsiye edebilirim