Salcano igman Whistle MIWOK1053D

Salcano IGMAN vs Whistle MIWOK 1053D

• Toplam katılım
    14
  • Anket kapanışı .

Hcem

Üye
Tepki
3
(link)

(link)

arkadaşlar hangi bisikleti daha iyi sizce ikisi arasında kararsız kaldım aşağı yukarı fiyatları aynı 2 bisikletinde ama sizin fikrinizi almak istedim.Görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim.

Scudo
Tepki
29
ilk aldığınız bisiklete içinizin ısınması lazım.yani tasarımı iyi olmalı.o yüzden whistle 1053 disk fren.frenleri ve tasarımı igman'dan üstün.whistlede shimano acera set var.igmanda shimano slr (galiba) var.hangisi üstün bilmiyorum.ama galiba acera daha iyi(emin değilim):eek:

• Beğen
Tepkiler: Hcem

İlker Özdemir

Aktif Üye
Tepki
72
Bisiklet
Salcano
1053d
Fren TEKTRO MEKANİK DISK FREN NOVELA
İgman
Shimano BL-M486 Hidrolik Disk Fren Seti

Tektro mekanik frenler hidrolikten dahamı üstündür? bence hidrolik daha iyi...Gibi biliyorum ama tektro çok iyi bir m disk üreticisi olabilir o konuda bir fikrim yok:unsure:

• Beğen
Tepkiler: Hcem
Tepki
29
hidrolik disk fren daha üstün.
hidrolik frenlerin en kötü yanı uzun yola çıktığınız da arıza yaparsa parça bulmak zor.yani pek yaygın değiller.v frenler hem ucuz hem de parçası kolay bulunur.fakat hidrolik daha üstün.

• Beğen
Tepkiler: Aybek Cihan
Tepki
1
yaa bende bisklt alcam bu ara 600-max 700 kdr cıkblm kron xc 500 bianci toledo miwok 1053 d içlerdinde en hafifi ve uzub yol yapablcem hangisi hangisini önerirsnz ben suan bianci wind kulnyrm çk agır 150 km yol yaptık öldüm resmen kron xc 500 kaldrdm bnmkn yanında kuş gibi miwok çk hosuma gitti tip olarak sizce 15 kg agırmı uzun yol içn xc 500 hmn hmn 14 kg toledoyu bilmuyorum

Sadık Öz

Üye
Tepki
10
@umut ferman

Toledo 14,5 kg civarinda.. Salcano İgman öneririm 13.2 kg le ancak uzun yolda hidrolik fren sorun cikartirsa tamiri biraz zor...