Salcano Igman o bir dağ bisikleti ama şehirli :) (New Mosso maşayı merak edenlere)

Kürşat AKINCI

Forum Bağımlısı
Tepki
710
Bisiklet
Giant
Salcano Igman kadromu tekrar toparlamak için kolları sıvamıştım değişen 2 şey var biri mekanik disk fren takmış olmam ikincisi New Mosso maşayı takmış olmam. Artık şehir içinde trafikte yollarda kullanabileceğim melez bir bisikletim oldu 2 fotoğraf çektim diğer ekipmanları aynı duruyor zaten. Not: New Mosso maşa pivot vidaları, kapağı ve 23 cm'lik şaft borusu ile sitede verilen 680g ağırlıkta kendim tarttım alıcak olanlara bilgi olur.

(link)
(link)

Scudo

Kürşat AKINCI

Forum Bağımlısı
Tepki
710
Bisiklet
Giant
@Deniz Gökhan Tezcan

Deniz çekmedim fotoğraf :) şaft borusunu 4 cm kestim 19cm oldu. kesilen parça 18 g pivot kapakları 4 g dahada düşüyor ağırlığı :) pivot vidalarını sökemedim.

Kürşat AKINCI

Forum Bağımlısı
Tepki
710
Bisiklet
Giant
@Yunus YILMAZ

Aynen öyle Yunus :) galeriyi kurmaya başladım :) :) :)

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
Hayırlı olsun gerçekten çok hoş duruyor. Deniz abinin de dediği gibi tartı üzerindede fotoğraf isteriz. :) Hayırlı akşamlar, İyi forumlar...

• Beğen
Tepkiler: Kürşat AKINCI

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Hayırlı olsun gerçekten ortaya güzel bir şey çıkmış. Bisikletin toplam ağırlığı 10 kiloya kadar düşmüştür artık :). Güzel bir slick lastik takviyesiyle daha da bi rijitlik katılabilir diye düşünüyorum.

• Beğen

Kürşat AKINCI

Forum Bağımlısı
Tepki
710
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar bu gün perşembe akşamı bisikletçileri turunda bisikleti denedim rijit maşalı mtb sürmek gerçekten çok keyifli. mtb kadrosunun verdiği atiklik, ince tekerlerin verdiği akıcılık, rijit maşanın hafifliği ve hızı çok iyi. vites grubum her ne kadar en düşük seviye olsada çok akıcı, fren grubum her ne kadar en ucuzu olsada bisiklet çok keyifli oldu o artık şehir canavarı ;)

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
@Kürşat AKINCI

:) Anlaşılan değişiklik baya yaramış. İnişlerde bozuk yollarda yada kasislerde sorun yarattımı peki, bayır çıkarken ne kadar rahatlama oldu ? .

• Beğen

Kürşat AKINCI

Forum Bağımlısı
Tepki
710
Bisiklet
Giant
@mustafa şükrü yıldırım

Pek iniş çıkış yapmadım ama bozuk yolda kasislerde hiç bir problem yok sadece sert tepkiler alıyorsunuz hepsi o zıplaya atlaya sürdüm çok keyifli. çıkışlarda çok başarılı olacağını düşünüyorum inişlerde dikkatli olmak gerekli çünkü önü yere yakın.

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Maşa bisiklete güzel olmuş...Beğendim...Melez bisiklet şehirde kullanışlı oluyor.Güzel seçim olmuş.Hayırlı olsun...

• Beğen

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
Renk uyumu gerçekten güzel olmuş tam uymuş bu mosso maşayı nerden bulabiliriz?Bende ne zamandır amortisör ün yerine böyle bi maşa mı taksam diye düşünüyodum salcano ng 255 sd var bendede renk uyumu bendede güzel olur diye düşünüyorum

Kürşat AKINCI

Forum Bağımlısı
Tepki
710
Bisiklet
Giant
@Kerim KOÇAK

Maşa ebay den alınmıştır 103 tl gibi bir fiyata geldi beğendiğiniz için teşekkür ederim.