Salcano-Geotech-Bianchi ?

orcunkacar

Üye
Tepki
6
Herkese merhabalar.Yeni bir bisiklet almayı düşünüyorum.Geçenlerde bir geotech kullandım modelini hatırlamıyorum neondu sanırım.Bindiğimde çok rahat geldi amortisör yumuşaklığı falan.şimdiye kadar kullandığım bisikletlerde dandik donanım olduğu için bisikletin üstünde değilde yolun üstünde ben gidiyormuşum gibi hissediyordum :) .Salcano geotech yada bianchi düşünüyorum.Yada bunlara yakın kalitede birşey.Önerileriniz neler acaba?
Fiyat olarak maksimum : 500

Scudo
Tepki
41
ocak ayından beri 550 tl ye aldığım geotech ascent modelini kullanıyorum.çok memnunum.tabi daha üst bir model kullanıp kıyaslama imkanım olmadı ama dağ bayır beraber geziyoruz.tavsiye edebileceğim bir bisiklet.

• Beğen
Tepkiler: orcunkacar

ASinanB

Daimi Üye
Tepki
187
Kron XC500 ü öneririm. ya da üzerine biraz daha ekleyerek xc1000

• Beğen

orcunkacar

Üye
Tepki
6
XC1000'e önceden bakmıştım eğer 2.el bulabilirsem temiz bir modelini alabilirm.Yada scott voltage'ın eski modelleri var daha önceden 500-600lira civarında bulmuştum onlardan da alabilirm.Şimdi elimdeki bmx'i satmaya çalışıyorum sattığımda vakit kaybetmeden alıcam yeni birşey. sabırsızlıkla bekliyorum :Ahhh-1660

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
@orcunkacar

ascentlerde kampanya vardı bi ara devam edse iyiydi ama şimdi 750 lira o bisiklete verilmez allah için 10 liralık aynakol var ilk kaldırımdan atlamamda yamulmuştu aynakol

• Beğen

orcunkacar

Üye
Tepki
6
evet bende fiyatlarına baktım 800e yakın heryerde.parça falan değişmesi gerekiyo.düşük fiyat olsa alır parça değiştirmesi yaparım da bu fiyata değmez :)

Cengizhan Terzi

Forum Bağımlısı
Tepki
197
(link)

kendi bisikletimi maddi imkanlarımdan dolayı satılığa çıkardım eğer isterseniz en son 400 e verebilirim .. geri kalan para ile de kask ve aksesuar alırsınız .. sıfır salcanolarla denk görüyorum .. üzerindeki parçaların çoğu sıfır :)

orcunkacar

Üye
Tepki
6
baktım geçekten salcano temiz 400e gayet uygun fakat alabilem için önce bisikletimi satmalıyım.zaten onun için bekliyorum :) müşteri çıkıyo ama bilirsiniz sadece soruyorlar şu parçası nasıl şurası nasıl sonra tamam neyse diyorlar :)