Salcano EXCEL parça değişim

Konu, 'Salcano' kısmında Ayhan Yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. Ayhan Yılmaz

Ayhan Yılmaz Yeni Üye

Seviye:
    ben salcano excel kötü bir bisiklet olduğunu biliyorum fakat bütçem çok yetersiz. bu bisikleti alıp yavaş yavaş parçaları değiştirmeyi düşündüm bu bisikleti geçen gün bisikletçide gördüm bana en uygun olanı S boy ve 21 jant olanı bunun hangi parçalarını hangi parçalarla değiştireceğim (bisikletler hakkında detaylı bilgiye sahip değilim) yardımcı olursanız çok sevinirim

2. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    herhalde 21 vites kardeş.8ahsettiğin ölçüyü hiç duymadım.ama alırsan dış lastik ve jant göbeklerinden başla

Ayhan Yılmaz

Ayhan Yılmaz Yeni Üye

Seviye:
    Ön maşayı nasıl hangi marka bir maşa ile değiştirmeliyim?

4. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    ön maşanı bozulana kadar kullan.önceliğin jant ve jant göbeklerinde olsun.sonra yürüyen aksam vites ve lastik gibi daha sonrada kadroyla birlikte maşa :)

İlginizi Çekebilir

20150722_101706.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...
upload_2016-4-29_9-42-54.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
IMG20150818130625.jpg
şikayetimden ayrı olarak ortaya çıkan bi zımbırtı. benim rahatsızlığım sağ omzumda oluşan ağrıydı. rahatsızlığımın değişik bi ismi vardı da unuttum. baya değişik bişeydi doktor söylediği gibi...