Salcano Efes D ( Ön ve Arka Diskli) 26 Jant Dağ Bisikleti önerir misiniz??

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
Merhaba,
Allah izin verirse bu ayın 16 veya 17'sinde gidip satın alacağız.
Salcano Efes D ( Ön ve Arka Diskli) 26 Jant Dağ Bisikleti
Jel takviyeli sele, vs. Tüm özellikleri burada mevcut; (link)Link.
Acaba şuanda kullanan var mı? Nasıl tavsiyeleriniz neler. Ağır diyorlar bisiklet için ama kullanımı falan harika deniyor. Şehir içinde asfalt ve çukurlu yollarda harika ötesi deniyor. Ben almaya karar kıldım ve tam bütçem buna yetiyor. Ne üstüne çıkabiliyorum neden aşağısına inebiliyorum. Aşağısına da zaten kafama yatan bisiklet yok. Dolayısıyla şuanda kullanan veya kullanmış olanların değerli yorumlarını bekliyorum.
Saygılar.

Scudo
Tepki
3
Bisiklet
Carraro
Selamlar, geçen yıl oğluma aldım. ara sıra kullanıyorum. kullanımı rahat bir bisiklet, vites sistemi tourney, geçişleri yeterli ancak hız konusunda biraz yetersiz. diskler bazen kaliperlere sürtebiliyor. fiyatına göre iyi denebilir.

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Bu demir yığınına vereceğin 525 TL'ye yazık. Çok ağır ve hantal bir bisiklet. Bence çok yanlış bir tercih. Bence çift süspansiyon ve mekanik disk fren'den vazgeç. Benim 500 TL'lik bütçe ile sana tavsiyem Carraro Force 500. Liste fiyatı 610 TL ama pazarlık ile 500-550 TL arası bir fiyata çok rahat alırsın.

(link)

• Beğen
Tepkiler: emreagar

oğuz çetinkaya

Daimi Üye
Tepki
224
Bisiklet
Dahon
@mertceo
Mert kardeşim bisiklete olan merakın ve ilgin önceki bisikletin ile ne kadar ilgilendiğinden üzerine düşmenden anlaşılıyor. Sakın çift amortisörlü Çelik kadrolu hem de disk frenli bir bisiklet alıp bunu köreltme. Aşırı ağır olur çünkü. Ucuz olarak Kron xc 150 salcano ng 650 belirttiğin bütçede gökalp arkadaşımızın dediği gibi suntour ön maşalı carraro force 500 gibi bisikletler çok daha uygun düşerler.

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
@oğuz çetinkaya

Abicim selam. Haşim işcan'a gidip ng 650 aldım. Beyaz renk harika bir bisiklet tavsiyeleriniz için teşekkür ederim şuanda yanımda duruyor sıfır. :)

En yakın zamanda konuyu açıp bilgilendireceğim sevgiler. :)

Sezer İmamoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
85
Bisiklet
Sedona
en iyisini almışsınız zaten çelik olduğu için çok ağır ve çift süspensiyonlu bir zaman sonra boşluk yaratabiliyor.bu arada fren sistemi nasıldır acaba?:)

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
@Sezer İmamoğlu

Diskli fren almadım çünkü satıcıda önermedi. Çok şikayet alıyoruz dedi. Ayrıca bakım masrafları da ağırdır dedi. Keçesi falan kayıyor onu yaptırıyorsunuz bakım falan 50 liradan falan bahsetti. Devamlı da güç dayanmaz tabii ki. V fren sistemli aldım harika şekilde tutuyor bir sıkıntısını görmedim.

Buda yeni konumdur davetlisiniz.;

(link)

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
Teşekkür ederim arkadaşlar, önerilerinizi değerlendirdim ve aldım bildiğiniz gibi.
Size de Allah daha iyilerini nasip eylesin inşallah, bol pedallamalar.

Konu kilitlenebilir. :)

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.