salcano city sport

ertug

Üye
Tepki
0
arkadaslar oncelikle forumunuzu 2 hafta once kesfettim ve gercekten tam manasıyla forum gibi forum burası. İnsanlar birbirine yardım etmekten baska bir amac pesinde degiller ve kimse bilgisini paylasmaktan kacınmıyor emegi gecen herkese tesekkurler.

ben sehirde kullanacagim belki 15-20 km lik mesafeler gidebilecegim bir bisikler arıyorum am bütcem sınırlı 400-500 ytl civarı dusunuyorum.
kendime en uygun gordugum bisiklet salcano city sport. (link)

bu bisiklet hakkında goruslerinizi alabilirmiyim internet sitesinde ozellikleri ayrıntılı belirtilmemeis bilgisi olan arkadaslar yazarsa sevinirm

bu bisiklete alternatif onerisi olan arkadaslar belirtirse cok sevinirim.

yorumlarınızı bekliyorum simdiden yardımcı olacaklara tesekkurler.

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Geotech, Sedona ve Kron'un "City Bike" tipindeki bisikletlerini incelemenizi öneririm.

ertug

Üye
Tepki
0
arkadaslar yardımlarınız icin tesekkürler sedona vitra aldım ve lastiklerini deistirdim schwalbe maraton taktırdım ilk denememde memnun kaldım. kackar bisikletten aldım arkadaslar gayet iyi calısıyorlar.

Tepki
5
selam arkadaşım bu bisikleti 1 ay önce aldım ve çok memnun kaldım , 518 tl ye aldım eğer vaktin varsa biraz uğraşarak toplama da yapabilirsin 28 lik olması büyük avantaj sağlıyor.ama sıfır alırsan aldığın yere dikkat et ilk aldığın zamnalarda gevşeme oluyor bakımını yaptır,çok keyifli.kazasız sürüşler.:boese157:

mehmet gülmez

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Bianchi
selam arkadaşlar.

salcanonun sitesi açılmıyor. bahsettiğiniz sity sport modeli bu olmalıhttp://www.mesutbisiklet.com/resim/salcano/salcanosehir2009/CITY_SPORT.png
bugün gördüm ve gerçekten çok hoş bir bisiklet. fiyatı 490 lira. kullananlardan yorum alabilirmiyim?

Enes Gül

Daimi Üye
Tepki
120
Bence hiç salcanoya bakmayın.Kron, geotech ve sedona gibi bisiklet markalarına bir bakın derim daha kaliteli ve güzel oluyor aradaki farkıda hissedeceksiniz zaten

mehmet gülmez

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Bianchi
@Enes Gül

salcano yu iyi bir marka olarak bilirdim. düşük kaliteli mi?

çağdaş efe

Daimi Üye
Tepki
84
@mehmet gülmez

hibrit bisikletlerin en ucuzu. ,
başka bir numara yok?benim bisikletim ordan biliyorum.

mehmet gülmez

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Bianchi
@çağdaş efe

bana gayet hoş geldi. nedir artıları eksileri söyler misin?

Tepki
44
@mehmet gülmez

Üzerindeki malzemeler birçok 'büyük' markaya göre daha iyi. Bazı arkadaşların kaçırdığı bişey var: yabancı sandıkları markaların çoğu yerli üretim. Ayrıca salcano'nun yüksek modellerinden birinin kadrosunu trek, corratec, scott vb markalarla değiştirdiğinizde kafadan 1500-2000 liralık bisiklet olur o arkadaşların gözünde. Salcano çok iyi demiyorum ama eskisi gibi 'karne hediyesi' de değil, bunu kabul etmek gerek. Bütçenize uyuyorsa alıp gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz ama servise götürmeyin :) Bakım ve onarımını kendiniz yapmaya çalışın ya da iyi bir bisikletçiye yaptırın Saygılar.

• Beğen
Tepkiler: mehmet gülmez

mehmet gülmez

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Bianchi
dediğim gibi resimdeki model çok hoşuma gitti. ama bazı arkadaşlar pek iyi değil, sorunlarla karşılaştım demiş. kararsız kaldım.

Tepki
12
Bende de Mtb türü bisiklet var. Bir tanede Yol bisikleti Almak İstiyorum Bugun Sordum 500 Milyon dedi.Görüntüsü de Hoşuma Gitti Bu Bisikletin Kilosu Ve önde amortisörlü bi bisiklet Yol bisikletlerinde Pek raslanan birşey degıl dezavantajı varmı ağırlık yaparmı?

Tepki
69
İsim
Enes
Bisiklet
Salcano
Yağmurda kullanmam ama yollar artık kış geliyor ıslak olur nasil bir çamurluk iş görür. Kısa plastik çamurluklar yetiyor mu. İslam zeminde yavaş gidilir zaten iş görcerek bir şey lazım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.