Salcano City Sport 50'yi Nasıl Bilirsiniz

emre4335

Aktif Üye
Tepki
27
Bisiklet
Bisan
Arkadaslar benm 600-700 arasi bi butcem var.Genel olarak sehir ici kullanicam ama izmirin sehir ici yollarinda sehir bisikleti ne derece dogru bilmiyorum.Özet olarak ben bu butceye bu bisikleti buldum.Eksi ve artilarini yazarmisiniz.Veya aklinizda daha degisik modeller varsa paylasirmisiniz...

Scudo

adnan kahveci

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Salcano
artılar:genel olarak memnunum...2500 km yaptım ..şu an bir sorunu yok henüz
eksiler:firması berbat..garantilik bir durum oluşursa çok sorun yaşarsın...geometresi yanlış..hızlanmada problem yaşarsın

FelixTheCat

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Betül
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ne kadara buldunuz bilmiyorum fakat CS 30'u 720 750 tl arasında satıyorlar bulabilirseniz ya 40 vs alın yada 30. 2012 modellerini de bulabilirseniz alabilirsiniz aynı bisiklet sadece yıl farkı ve isim farkı var. Ben gayet memnunum 27vs sini aldım hızlanmada da sıkıntı yok.

B.Konak

Üye
Tepki
94
Bisiklet
Trek
Mayıs 2013 ' ten bu yana Salcano City 50 kullanıyorum. 2.000 km üzerinde yol yaptım. Şu ana kadar en ufak bir problem ile karşılaşmadım. Aldığımdan bu yana 1 hafta ücretsiz ve 4 ay bakımlarının düzenli olarak yaptırdım. Servis hizmetinden de firmadan da gayet memnunum. Hızlanma kısmına gelince yokuş yukarı mükemmel bir ivme kazanarak çıkması gözardı edilmemeli, düz yolda gayet sessiz ve akıcı bir bisiklet, donanımları sorunsuz. Bütçene uygun gönül rahatlığıyla alabileceğin bir bisiklettir.
Şimdiden hayırlısı olsun.

emre4335

Aktif Üye
Tepki
27
Bisiklet
Bisan
Hizlanmada nasil bi problem var.Birde geometrisinin ne gibi sorunu var

adnan kahveci

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Salcano
kısacası atik değil..arabadan örnek verirsek mtb yi 1600cc motorlu araç olarak düşünürsen, salcano murat 131..
kendini geç topluyor topladıktan sonra hızını koruyor..
geometresi baklava şeklinde değil..farklı bir şekil..belki hızlanma problemi bu yüzden

emre4335

Aktif Üye
Tepki
27
Bisiklet
Bisan
Anladim peki bu fiyat araliginda onerebileceginiz baska modeller varmi

Tepki
0
Bisiklet
Scott
yaklaşık olarak 1,5 ay önce city sport 50 aldım. bisiklet genel olarak fiyat performans olarak çok iyi. nacizane tavsiyem, eğer kullandığınız yerde yokuşlar var ise, 50-100 lira fiyat farkına bakmadan city sport 30 modelini tercih etmeniz. ama yokuşlar ağırlıkta olmayan bir yerde iseniz city sport 50 gayet iyi. birde alırken bir kaç bayiye bakın, zira aynı bisikletin bazılarında touring plus 28*1,6 , bazılarında country plus 28* 1.3/5 lastikler mevcut. country plus biraz daha ince lastik sanıyorum. siz hangi yolda kullanacaksanız buna göre seçim yapabilirsiniz. benimkisi country plus olanından. fiyat konusunda ise, resmi int. fiyatından epey aşağı alabilirsiniz nakitte iyi indirim yapıyorlar.

Emrah GÜLEZ

Forum Demirbaşı
Tepki
190
Bisiklet
Merida
City sport 30 almanı tavsiye ederim 27 vites olması yokuşlarda avantaj sağlıyor fazla yorulmazsın.

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
bucada alikuşçunun aşağısında Salcano bayisi var orada görebilirsin belki vardır. sarışın kumral bir arkadaş var adını unuttum ilgilenir. ancak fiyatta birşey yapmıyor kendisi. liste fiyatını verir.
ben kurulumu başka yere yaptırmıştım baştan savma yapmıştı kendisi (taşımaya üşendim kolisini) ancak ilk ücretsiz bakımı kendisine yaptırdım konfor arttı diyebilirim. ne söylediysem düzeltti. bunları neden yazdım bakım onarım düzeltme vb gibi durumlarda sıkıntı yaşamazsın