Salcano city sport 27vs hakkında

Tepki
1
İsim
Ferdi efiloğlu
Bu bisikleti almak istiyorum şu an sadece hepsiburada.com da gördüm 999 tl.Galiba city sport 30 un eski modeli ama fiyatı çok iyi bunu alsam nasıl olur yada bulabilir miyim başka yerlerde falan? Yani 27 vites,acera vites,falan çok iyi ama bulma olasılığım yok gibi sanki hepsiburada da 18" kadro var sadece.ne yapabilirim sizce bu konuda?

Scudo

Caner Od

Üye
Tepki
47
İsim
Caner
Bisiklet
Salcano
Dostum sana bir tavsiye, 2014 2015 model bisikletlere bak. bisikletçileri ara ellerinde nelerin kaldığını, sana kaça bırakabileceklerini sorgula. ben salcano assos 50 slx bisikleti 2000 tl ye aldım. 20 vites olan 2016 modeli 4270 tl. slx donanımlı. bu sana bir örnek olabilir. Adamın elinde tek size 18" tek renk tek model kalmış. satayım bitsin dedi. sivastan siparişini verdim gelmesini bekliyorum. böyle birşey yakalayabilirsen, daha faydalı olur senin için. teknolojik anlamda 1 ya da 2 yaş bisikletin yaşlı olmasın önemli değil. önemli olan garantisi var mı? kapalı kutumu? (teşhir malları sevmem almam) bunlara dikkat etmek lazım. bir de satın aldığın yerde ilk kurulumunu düzgün yaptırmaya bak. :) ucuz bisiklet gözüyle bakıp 1000 tl altı bisikletlere özenmeden iş yapıyorlar.

Tepki
1
İsim
Ferdi efiloğlu
Valla dediğiniz mantıklı onu da düşünebilirim daha çok araştırcam ama şu an için 1000 tl civarı alabileceğim en iyi bisikleti almaya çabalıyorum.Bu fiyat aralığında bir öneri yaparsanız yada bu bisikleti tavsiye edermisiniz acaba. Çünkü bu bisiklet eski ama donanımı fiyatına göre çok iyi gibi geldi pek anlamıyorum şu an yeni başlicam gerçi.

• Beğen
Tepkiler: Caner Od
Tepki
49
İsim
Engin hayta
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Caner Od dediğinize bende katılıyorum gecen ay internette bisiklet araştırırken bende 1000 liraya salcano astro 2015 modelini aldım. Kapalı kutu 4 günde geldi. 2016 modelini almaya kalksam 1450 lira

• Beğen
Tepkiler: Caner Od

Caner Od

Üye
Tepki
47
İsim
Caner
Bisiklet
Salcano
Dostum sana tavsiyem mtb bölümüne girip, 1500 tl fiyat ortalamasına sahip başlangıç seviyesi bisikletler incele. Salcano diye kendini sıkma. Bende sana akşam model bakar yardımcı olmaya çalışırım. Forumdaki arkadaşlarda yardımcı olucaklardır. Önce kafanda bi kaç model belirle. Bunları internette ve bisikletçilerde araştır. Ucuza bulursun. Nakit verirsen daha da indirip yaparlar.