Salcano City Fun kullananlar

Yasint

Üye
Tepki
137
İsim
Yasin
Bisiklet
Ümit
IMG_20210712_223431_copy_780x1040.jpg
Evet Salcano City Fun Sakinleri çıkın çıkın gelin..

Scudo

Yasint

Üye
Tepki
137
İsim
Yasin
Bisiklet
Ümit
IMG_20210721_235432.jpg
Bi ufak gece turu ama inanılmaz keyifliydi,
neresi keyifli her gezmende resim atıyorsun dersen haklısın tabi, mesela kapanmak üzere olan büfeden su alması bile keyifliydi, dekatlondan yeni aldığım alyan takımıyla sallanan sele yi sıkmak ta

Yasint

Üye
Tepki
137
İsim
Yasin
Bisiklet
Ümit
IMG_20210809_221414.jpg
Unuttum sanma seni fırsat kolluyorum aklımın hep bi köşesindesin derken dün akşam fırladım sokaklara bas pedala çarşı da saray da at meydanı tavuk pazarında
IMG_20210810_211019.jpg
Bugün de Balat sahili Eyüp unkapanı arası en ince denize sıfır turu taşlar yerine biraz daha oturmuş birkaç nokta özel dikkatle geçiliyor yalnız çıkış unkapanı yeni köprü üstü çok iyi hızlanabiliyorsun

Son düzenleme:

Serguen

Üye
Tepki
0
İsim
Selçuk
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar merhaba
Konu hortlamış gibi olacak ama bi konuda ikilemde kaldım
Bisikletim Salcano City fun 70
Arka jant telinden dolayı müzdaribim.
3 seferdir kırıldı
Yeni takılan tellerde gevşeme olduğunu farketmiştim. Sıktırma fırsatım olmamıştı binmeye devam edince eski tellerden biri daha kırıldı
Her defasında tel + akort ayarı 50 lira vermek istemiyorum
Usta dedi ki elimde rulmanlı göbek var
Göbek değişimi + tel + akort ayarı 130 liraya yapayım dedi
Bu bisiklete bu masraf değer mi
Ya da sorununu bilgi vererek satmak daha mantıklı mı olur
Yol bisikletine geçme niyetim de var
Bütçem uygun olunca
O zaman kadar bunu kullanma niyetinde idim
Tavsiyeleriniz benim için değerli
Vallahi bilmiyorum eğer benin jantin akordu da o teller yüzünden kaçıp duruyorsa ben de değiştiririm ilerde. Sürerken mi kırılıyor tel, nasıl kırılıyor, hanı birşeye çarpman lazım sanki. :kötü:
Hocam iyi günler
Jant telinin sorunu ne imiş

kadir karakaya

Forum Demirbaşı
Tepki
492
İsim
kadir
Bisiklet
Bianchi
Ben yaptırdım ama yaptırdığıma pişmanım. Bu bisiklete değmeyecek maalesef. Satıp yol bisikleti alma imkanın varsa ona geçmeni tavsiye ederim. Jant telleri kırılmış göbek çatlamış. Rulmanlı 7 kaset göbek takıldı. Göbeğe vidalı ruble uymayacağı için ekstra 150 lira da 7 li kaset ruble alıp taktırdım. Onu da ekle değişim masrafına

• Beğen
Tepkiler: Serguen

Serguen

Üye
Tepki
0
İsim
Selçuk
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben yaptırdım ama yaptırdığıma pişmanım. Bu bisiklete değmeyecek maalesef. Satıp yol bisikleti alma imkanın varsa ona geçmeni tavsiye ederim. Jant telleri kırılmış göbek çatlamış. Rulmanlı 7 kaset göbek takıldı. Göbeğe vidalı ruble uymayacağı için ekstra 150 lira da 7 li kaset ruble alıp taktırdım. Onu da ekle değişim masrafına
Hocam çok teşekkür ederim bilgilendirme için

mesyen47

Üye
Tepki
33
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Diğer
20220430_120752.jpg iyi geceler bu amortisör maşası çok kirli duruyor yağ temizleyici ile temizlemelimiyim? Nasıl bakım yapmalıyım? Sıvı gres ile yaglamak gerekir mi? Ust kısmında ki çizik neden kaynaklı olabilir?

Yasint

Üye
Tepki
137
İsim
Yasin
Bisiklet
Ümit
IMG_20220508_110415.jpg
Bugün de bi keşfe çıktım çok açıldım ama yani kesmedi işin açıkçası bas pedalı özgürlüğe rüzgar ferahlatıcı keskin sert deniz havası

• Beğen
Tepkiler: Osman AYAZ