salcano city fun 60 ve buna eş değer önerisi olan?

hayatgezi

Aktif Üye
Tepki
66
İsim
Caner
Bisiklet
Salcano
salcano city fun 60 almayı düşünüyorum ama aynı fiyat aralığında başka marka model önerisi olan varmı? limit yükseltme imkanim kesinlikle yok. ikinci el olarak ta almayı pek düşünmüyorum. sürüş tipim genellikle şehir içi yol kenarindan olacak nadiren toprak yol tarzı yerler olabilir.

Scudo

Can Çetin

Üye
Tepki
24
İsim
Can Çetin
Bisiklet
Salcano
city fun 60 kullanıcısıyım, 2500km yol yaptım herhangi bir sorunla karşılaşmadım, fiyat/performans olarak gayet iyi bir seçim ancak şu an alacak olsam sabit maşalı model olan city fun 70 i alırdım, şehir içinde amortisörlü maşaya hiç gerek yok...

• Beğen
Tepkiler: poet

hayatgezi

Aktif Üye
Tepki
66
İsim
Caner
Bisiklet
Salcano
ara sıra az da olsa toprak zemine gideceğim için amortisör olsun diye city fun 60 düşündüm. bunun tekerleklerini dağ bisikleti tekeri ile degistirebilirmiyiz ileride?

ikinci sorum için önerisi olan varmı arkadaşlar, city fun 60 ayarında önerebileceğiniz model?

K. Aydın

Aktif Üye
Tepki
101
Bisiklet
Mosso
Bianchi touring var ama city fun daha iyi bence. Ben de bir süre city fun 60 kullandım. Parasına göre iyi ama ben o fiyatta bisiklet almayı tavsiye etmem :) ayrıca diğer arkadaşa katılıyorum ayda bir gireceğiniz dağ yolu için bütün bir ayı heba etmeyin ve sabit maşa alın. Tabi tercih sizin...

hayatgezi

Aktif Üye
Tepki
66
İsim
Caner
Bisiklet
Salcano
@K. Aydın
teşekkürler öneriniz için :) city sport 40 siparişi verdim. 1-2 gün içinde gelmesini bekliyorum

K. Aydın

Aktif Üye
Tepki
101
Bisiklet
Mosso
Hayırlı olsun güle güle kullanın

arayanbulur

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
Engin
Bisiklet
Salcano
hocam öncelikle yeni bisikletiniz hayırlı olsun. bende bisiklet bakıyorumda eğer mümkünse kaça ve nereden sipariş verdiniz ona göre uygunsa bende oradan alabilirim.
( Not : ankara yazdığı için biraz da o yüzden mesaj attım bende ankaradayım belki görerek almışssınızdır gibisinden :D )

alierkanimrek

Forum Demirbaşı
Tepki
339
Bisiklet
Carraro
Yakın fiyatlı Mosso 1521 var, ikinci el daha iyileri bulunabilir.

emre4335

Aktif Üye
Tepki
27
Bisiklet
Bisan
@hayatgezi
Dağ bisikletine ince teker takmak isteyeni duydum da Şehir bisikletine kalın teker takmayı düşünen ilk sizi duydum :D

hayatgezi

Aktif Üye
Tepki
66
İsim
Caner
Bisiklet
Salcano
@emre4335 mantık aynı hocam, değiştirme imkanı da varmış, neden olmasın ki :)

bu arada yanıtlayan arkadaşlara teşekkürler. city sport 40 aldım.

emre4335

Aktif Üye
Tepki
27
Bisiklet
Bisan
@hayatgezi
Hayırlı olsun sizi uzun süre götürcek bi şehir bisikleti almışsınız.Yalnız üstünde gelen lastikleri mundar etmeyin kalın lastik sevdasına kaliteli bi lastik :). O seviyedeki bisikletlere göre pahalı bi lastik.Sormasi ayıp ne kadara nerden aldınız

@emre4335

hayatgezi

Aktif Üye
Tepki
66
İsim
Caner
Bisiklet
Salcano
@emre4335 şu aşamada değiştirmeyeceğim, ileride toprak yolda sürme durumu olunca lastiği değiştiririm. mevcut lastiğin kalitesini çok kişi övmüş. umarım uzun süre kullanırım. 800 tl ye 9 taksitle aldım evemagaza.com sitesinden..

arayanbulur

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
Engin
Bisiklet
Salcano
arkadaslar bende city sport 20 hd modelini aldım 770 e
aldıgım yerde ellerinde city sportt 40 yokmus

tek farkı galiba hd fren
bisiklet baya hosuma gitti en azından hantal yapısı yok...

hayatgezi

Aktif Üye
Tepki
66
İsim
Caner
Bisiklet
Salcano
iyi fiyata almışsınız diye düşünüyorum ben city sport 40 modelini o fiyata aldım ama taksit olduğu için. nakit olsaydı daha uyguna gelirdi. Hayırlı olsun iyi Günler'de kullanın

Hâkî.

Hâkî
Tepki
374
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hayırlı olsun Cs40 iyi seçim. Üzerindeki lastikler gerçekten kaliteli. Ayrıca şehir bisikletine dişli lastik tabii ki takılır bunda anormal bir durum yok. Öyle olsaydı 28 ölçüde dağ lastikleri üretmezlerdi. Bisikletin üzerinde gelen lastik asfaltta zaten çok iyi. Çamur harici toprak zeminlerde de performansının düşeceğini sanmıyorum.