salcano astro m 2010

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
salcano astro m modelini almayı düşünüyorum fiyatı 550 tl civarı 2010 kataloğunda gördüm ve sipariş vermek üzereyim alu almayı düşünmüştüm ama artık yeni sezonda üretimi yapılmayacakmış fikrinizi alabilir miyim şimdiden teşekkürler herkese...:rolleyes:

Scudo

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
salkano kullananlar gittikçe artıyor. iyi bir kadrosu var fena değil veerdiğiniz paranın hakkını veriyor :D

• Beğen
Tepkiler: Aydın Akyokus

onur mutlu

Üye
Tepki
27
İsim
onur
Bisiklet
Carraro
merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum...salcano apollo almayı düşünüyorum...ama ağırlığının ne kadar olduğunu hiç biyerde bulamadım bilgisi olan varmı acaba?

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
@onur mutlu

sende ayrı bir konu açarsan daha faydalı olur senin için :)

onur mutlu

Üye
Tepki
27
İsim
onur
Bisiklet
Carraro
@müjdat dede

yeni konu nasıl açılır bilmiyorum :(

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
:) onur kardeş salcano apollo almanı tavsiye etmem bende bir yeni başlayan olarak forumlarda araştırma yaptım çift amötstr lü bisikletler ağır oluyor ve kullanım açısında da vücudu yoruyor bilgisine sahip oldum.

bu arada yorum yapan arkadaşlara teşekkürler 600 tl 12 taksit 2010 model salcano astro siparişi verdim şubat 10 da elimde olmasını ümit ediyorum . alu üretimi yokmuş en yakın bunu buldum

bu na ne gibi ekipmanlar almalıyım ?

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
@onur mutlu

verdiğim linkteki sayfada duyuru yazısının üzerinde yeni konu diye yazıyor oradan açıyorsun
Link :(link)

Tepki
14
siz güzel buldukdan sonra birde dene testine tabi tutarsanız neden olmasın.

Barış TOPÇU

Forum Demirbaşı
Tepki
323
astro 2009 var bende paranın her kuruşunu hakediyor cidden :) sizin ekliceğiniz birkaç şeyler var sadece 2010da ne olur bilmiorm umarım alu olan uzun bir sele borusu koymşlardır :)

melek öztürk

Aktif Üye
Tepki
86
astro SR de arka vites sram x4 astro M de Shimano STEF-60/RD-M310 (Altus) hangisi daha iyi?