Salcano Astro 241 SV

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Sonunda bisikletime kavuştum.Dün ilk sürüşümü gerçekleştirdim kendimi zorlamadan düşük vitesle yüksek kadans çevirdim yaklaşık 20dk sürdüm uzun süre sonra bisiklete başladığım için heyecanlıydım ve ortama alışmaya çalıştım.Bisikletin gidişini ve frenlerini beklediğimden daha iyi buldum lastikleride çok kalın ve sağlam duruyor.Daha önceden kıyafet eldiven ve kaskımı almıştım bir haftaya kadarda sırt çantası ve pompa almayı düşünüyorum.Bisikletimin ağırlığı 13Kg idi yanılmıyorsam.İnşallah bir sıkıntı çıkarmaz.İlerleyen günlerde bisiklet hakkında daha fazla yorum yapabilirim.Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
TİP : 26" MTB
VİTES : SHIMANO ST-EF60 / RD-M360 ACERA 24 VİTES
KADRO : HYDROFORMED BUTTED ALÜMİNYUM KADRO
MAŞA : SUNTOUR SF11 XCM V3 MLO KİLİTLEMELİ MAŞA
FREN : TEKTRO 837 ALÜMİNYUM V-FREN
GİDON : SALCANO/ZOOM MTB-AL-152B ALÜMİNYUM GİDON
GİDON BOĞAZI : SALCANO/ZOOM TDS-D345 3D FORGED ALÜMİNYUM GİDON BOĞAZI
SELE : VD-1121 SALCANO LOGOLU, JEL TAKVİYELİ SELE
SELE BORUSU : SALCANO/ZOOM SP-238 ALÜMİNYUM SELE BORUSU
KRANK TAKIMI : SUNTOUR CW10 XCT V3 T312 KRANK TAKIMI
ÖN&ARKA TEKER GÖBEĞİ : SHIMANO FH-RM30/HB-RM40
RUBLE : SHIMANO CS-HG30 KASET 11-32
TEKERLEK : SALCANO X-PRO2 8X4ÖZEL ÖRÜM TEKERLEK SETİ
LASTİK : CONTINENTAL RACE KING 2,2 LASTİK
Kadro 18 Renk Metalik Siyah.
Telefonumun kamerası kötü olduğu için resimler net çıkmadı.
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Güzel bisiklet.Güle güle kullanın.Bisikletten kopmamanız dileğiyle.Hayırlı olsun...

Ömer Soykan

Daimi Üye
Tepki
70
Hayırlı olsun. Kaç liraya aldınız? Bende almayı düşünüyorum. Bisikleti iyice test ettikten sonra düşüncelerinizi burada paylaşırsanız sevinirim.

GoMMeS

Daimi Üye
Tepki
143
Bisiklet
Salcano
hayırlı olsun güle güle kullanın bende düşünüyorum bu modeli

Kaan Bayhan

Forum Bağımlısı
Tepki
377
Bisiklet
Scott
Hayırlı olsun Güle güle kullan :)

Muratcan Gümüş

Daimi Üye
Tepki
192
Turuncu rengi çok severim çok güzel bir bisiklet kazasız belasız sürüşler diliyorum.. bu arada kaska yorum yapmaya gerek yok o tamamlayıcı olmuş..

Obsessad

Üye
Tepki
39
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
çok güzel ve göz dolduran bir bisiklet, hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
İyi dileklerde bulunan arkadaşlara teşekkür ederim, herkese kazasız keyifli sürüşler nasip olsun.

Bisikleti nakit 500TL ye aldım.Alalı 1 hafta oldu.2 günde bir 1-1.5 saat sürüş yapıyorum bisikletin gidişi, lastikleri ve frenleri gerçekten kaliteli.Vites geçişlerinde ise hiçbir sıkıntısı yok, sürüş halinde iken bisiklette çok şükür çıt ses yok.Bisiklete yeni başlayan birisi olarak dik yokuşlarda vites 1-2 de iken hiç yorulmadan kendimi zorlamadan çıkıyorum.Selesindende çok memnunun jelli ve esnek.Ucuz bir padlı tayt ile birlikte çok daha süper olur.Maşaya gelirsek gayet kaliteli bir şeye benziyor.Pratik bir şekilde de kilitleyebiliyorsun.Bisikletin ağırlığı 13kg ve gayet hafif.Fiyatına göre alınabilecek bir bisiklet.Bu fiyata bu donanımda başka bir bisiklet bulamazsın demişti satıcı.Yeni başlayacak arkadaşlara tavsiye ederim.

Tepki
15
@ErdiBuyuran

Hayırlı olsun bisikletiniz güle güle kullanın. Yalnız birsey sormak istiyorum; 13 kg kağıt üzerinde yazılan ağırlığı mı yoksa tarttınız mı?

yavuz erkut

Daimi Üye
Tepki
96
çok hoş güel güle kullanın. bayide gördüğümde de çok beğenmiştim bu bisikleti. iyi günlerde mutlu pedallara :)

GoMMeS

Daimi Üye
Tepki
143
Bisiklet
Salcano
ben de aldım bakalım daha gelmedi... haftaya salı-carş inşallah.. sabırsızlıkla bekliyorum :)

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
arkadaşım bende almayı düşünüyorum nerden aldınız ben kocaelideyim burda adam nakit 550 diyor birde kafama takılan 240 srv modeli var yardımcı olurmusunuz

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Hayırlı olsun Ozan.Herkese iyi sürüşler.Sen hangi rengini aldın ?
Koraycan;
İki bisikletinde fiyatları ve donanımları aynı sadece vites sistemleri farklı.Biri shimano acera diğeri sram x4.Ben tercihimi shimanodan yana kullandım.Ve gayet memnunum bisikletimden.Hangisi gönlüne yatıyorsa onu al derim.
Düzeltme:Nakit 550 fazla, 12 taksitli fiyatı 572 zaten.Bu bayilerden fiyat araştırabilirsin.Kocaelinde 12 bayi görünüyor.Gidebileceğin yerlere bak derim.(link)

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
şimdik arayıp sordum gölcük şubeye nakit 530 yaparım diyor.242 srd 730 getiririm diyor istiyorsan şimdik sirkeciyi arayıp sorucam nekadar olur diye