Salcano Astro 240SRV

Scudo
Tepki
82
Bisiklet
Trek
@Oguzhan.Pilgir

teşekkürler , haklısın epey eksiği var yeni yeni tamamlayacam inşallah .

Tepki
9
Harika görünüyor Bol pedallı günler, bende de astro 212 hd var hemen hemen aynı km deyiz :)

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Hayırlı olsun, aynısından perşembe günü arkadaşıma aldık. Güzel bisiklet. Cumartesi turda karşılaştığım bir arkadaşta yaklaşık 1 ay önce bu modelden almış. Lastikleri değiştirmiş. Üzerlerindekiler malum epeyce ağır. Asfaltta kullanmayı düşünüyorsanız güzel bir tur lastiği almanızı öneririm..

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Akan
Tepki
82
Bisiklet
Trek
@M.Ozkul

Evet haklısınız asfaltta zorluyor biraz lastikler . Lastiği de değiştireceğim inşallah yakında :) lastik önerisi alabilir miyim , ben hiç anlamam da .

Tepki
82
Bisiklet
Trek
@Seyit Ünlü

sınavlarımdan dolayı pek turlayamadım artık daha çok gezerim inşallah :)

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
@forza46

Bütçenize göre lastikler var tabii.. Bütçeniz varsa Schwalbe Marathon XR 26×2.00 öneririm. Sanırım çiftinin fiyatı 150-200 TL arası...

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Bisiklet hakkını veriyor,doğa filan:=)Daha önceden'de yazmıştım bendeki bisikletin aynısı,tek fark benim ki 1300 km'de :=).Aslında lastikler iyi tam tur,hafif arazi lastiği.Düzde 30 35 km hızda seyredebiliyorum,fakat biraz daha hız için düz lastiklere bakıyorum Rubena cobra filan ya onlardan bir çift alırım yada birtane daha 2.2 Race kıng yedek alırım.

• Beğen
Tepki
82
Bisiklet
Trek
@can akıncılar

evet ben de almadan sende görmüştüm beğenmiştim kardeşim :) lastiklerimiz çok kaliteli bana göre , dün dağa çıktım yollar çok bozuk olmasına rağmen gayet rahat inip çıktım :) ama asfaltta ince lastiklerle çok farklı olur sanırım . 150 km bi yol yapmak istiyorum sadece asfalt yol ama çekiniyorum biteremezsem diye :D

• Beğen
Tepkiler: can akıncılar

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@forza46

Bitiremem diye korkma 2 gün önce 167 km yol yaptım,mıcırlı,bozuk,düz asfalt yoldu.Ama seleye ped lazım son 30 km kabus gibiydi,üzerindeki jel belli bi yere kadar idare ediyor.Lastiklerde şuana kadar bir kere patladı,şans meselesi.Ama cam kırıklarında uzak dur:=)Yazın uzun turlar düşündüğümden yine aynı lastiğin yedeği işimi görür(katlanabilir olması bi artı:=)).Lastiğin kalınlığından olsa gerek virajlara o kadar sert girmeme rağmen sorun yoktu.

Tepki
82
Bisiklet
Trek
@can akıncılar

Bi hafta içinde dediğim yolu deneyeceğim sanırım :) ama içinde 40 km ciddi yokuşları olan bi dağ var o beni tedirgin ediyor . Sele bana da acı vermeye başladı :D
Dediğin gibi lastikler virajlarda çok iyi , motosiklet kullanıcısı olduğumdan alışkanlık olarak hızlı girip hafif yatırıyorum bisikleti çok zevkli oluyo inşallah düşmem bigün :))

• Beğen
Tepkiler: can akıncılar

muratt35

Daimi Üye
Tepki
144
Hayırlı olsun gerçekten çok güzel bir bisiklet.Bende bir ay sonra sınavlar bitince Kron xc500 alıcağım inşallah.Tekrar hayırlı olsun.

• Beğen

Cem03

Üye
Tepki
37
Bisiklet
Scott
hayırlı olsun bende 2 hafta önce aynı bisikleti aldım. memnunum genel olarak yalnız ön vites facia. arkası gibi randıman vermiyor. zincir atıyor. vs vs. ne önerirsiniz acaba

Tepki
82
Bisiklet
Trek
hepinize teşekkürler , daha iyilerini alırız inşallah . Cem kardeşim bende de o sorun oluyo ön viteste arada ikiden bire inmiyor garip sesler çıkarıyor ama zincir atma olmadı . Bisikletçime gideceğim ben anlamıyorum maalesef .

_hakan_

Üye
Tepki
9
Çok kaliteli bir bisiklet beimkinin klasmanında özellikler bakımndan hayırlı olsun...

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Bisikletle beraber, manzaralarda harika gözükmüş. İyiy günlerde kullanın.