Salcano Astro 240 srv'nin Dengi ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Salacanooo tarafından paylaşıldı.

1. Salacanooo

Salacanooo Yeni Üye

Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    Arkadaşlar bulabilirsem astro 240 srv alıcam ama bulamassam hangi model alayım ? fiyatı en fazla 765 tl olmak şartıyla ? aklımda astro 30 ve 241 sv var ama sv de sram yok bu bayağı üzücü ? ne yapmalıyım sizce ?

Salacanooo

Salacanooo Yeni Üye

Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    Hadi arkadaslar yardım.

3. kubilay tüney

kubilay tüney Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Sanırı sırf Sram olduğu için bu şekilde bi karar verdiniz . Bende de 240 modeli var aynı şekilde bende sram x4 olduğu için tercih etmiştim .
    Gittigidiyor.com da ve Yk bisiklette de hala mevcut olduğunu biliyorum bi bakın isterseniz..

İlginizi Çekebilir

3-1484682847509-16suife4qphq8-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
upload_2017-1-31_11-13-15.png
Her bisikletçinin güçlü ve zayıf yanları var. Kesin olan şu ki, her yönden güçlü bir bisikletçi olamazsınız. Popüler bir örneği vereyim: Hem iyi bir sprinter hem de iyi bir TT yarışçısı...
20160630_084931.jpg
Hazirandı..Hepimizin gelmesini dört gözle bekledeğimiz o harika doğanın bize sunduğu bisiklet koşulları uygun hale gelmişti.Hoş kendi adıma mevsim yada iklim nasıl olursa olsun aynakol kadanssız...