salcano astro 240 srd

Scudo
Tepki
4
Ben bugün aldım bisikleti Bursadan normalde fiyatı 570 Tl iken ben 475 e aldım . Amatörler için çok uygun . Parasının hakkını fazlasıyla veriyor . Bisiklet çok hoş . Sizinde almanızı tavsiye ederim . 241 modeli war vitesleri shimano . Ben forumlarda araştırdım . Sramı daha önde gördüm . Beyaz kırmızı modeli daha sempatik gözüküyor . Çok güzel bir bisiklet . Sağlıklı pedallar . İyi akşamlar. :)

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
567
Bursadan nerden aldınız bisikleti cok merak ettim. Ben agustosta almıstım 240 srv aradım kalmamıstı hiçbiyrde bende 241 sv almıstım aynı bisikletin shimano olanı.

Şimdi siz aldım deince cok merak ettim nerden aldıgınızı. Bursa bisiklet centerden almıstım ben.

Bu arada sorunuza cevap olarakta shimano olanı kulnıorum gayet güzel bir bisiklet oldugunu söyleyebilirim.

Tepki
4
@Uğur Recep AKGÜL

Tatlıdil den aldım babam sipariş verdi . Bisiklet centere gittim . Orda istediğim model yoktu . Aydın bisiklete gittim adam fiyatlarda uçuyor . Bursa Tatlıdil mağzasından sipariş verdim . Medical parkın orda salcano bycles ve Ufo dükkanı var küçük bir mağaza ürün oraya geldi çok mutluyum .

Cem AKINCIOGLU

Daimi Üye
Tepki
37
recep bey size şu kadarını diyeyim ;

salco lar fiyatı bakımından ustunde bulundurduğu ekipmanlar cok uygun yani 500 tl lik bir bisikletin ustundeki komponentleri toplamaya kalksan 800 e filan mal oluyo salco uzerinde tasıdığı parcalarla beraber gercekden cok ucuz 2012 salco lar cıktığı aydan 2 ay sonra stoklarda bulunmaz hale gelecek artık millet salco alıyor ve kadrosunu değiştiriyor cunki ustundeki malzeme cok iyi .