SaLCaNo AsTRo!2008'in Son Fotoları!

Resimler Ve Bisikletimi Nasıl Buldunuz!

• Toplam katılım
    69
Scudo

Ritchey

Üye
Tepki
1
süüüpeeer resimler bisikletin de katkısı var sanırım :)

ASTROCU

Aktif Üye
Tepki
44
olmazmı dostum!resmi resim yapan Bisiklet zaten!:Dbu arada 24 telli jant için ön disk freni olan yada yerini bilen arkadaşlar varsa mesaj atsın!teşekkürler!

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
Jant telinin alakası yok.Bu iş 6 vidalı yada centerlock olayından kaynaklanıyor.Yani rotora bağlı.Kaliper seçimi sana bağlı.Zaten rotorun var.Sen kaliper almalısın.Ama rotorunda markası olursa hidrolik için daha uygun olur.

neuro

Üye
Tepki
55
siyah beyaz fotorgraf iyi sele karaya değilde göle denk gelse daha iyi olurdu sele gizlenmiş biraz

• Beğen
Tepkiler: ASTROCU

ASTROCU

Aktif Üye
Tepki
44
olsun o kadar da bea!yorumlar için teşekkürler!

cato

Aktif Üye
Tepki
133
Bisiklet
Trek
Hepsi çok Güzel Ama Gerçekten Kask ! ! !

• Beğen

hakın

Aktif Üye
Tepki
68
güle güle kullan süper olmuş. peki o jantla göbeği bulabileceğim bir yer, bir link verebilirmsn ?

• Beğen

ASTROCU

Aktif Üye
Tepki
44
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar!havalar biraz ısınsa da başlasak ufak ufak turlara:D

ASTROCU

Aktif Üye
Tepki
44
2009 a girdik yavaş yavaş çekmeye başladım gene koyarım biraz biriksin de:D

Tepki
60
bisiklet çok güzel aynısını bende kullanıyorum ancak bazı parçalarında değişiklik yapman gerekecek en azında bana göre öyle salcano astroların frenleri çok dengesiz ilk başlar iyi tutar ama kısa sürede işlemini yerine getiremez fren ayarını yapamasıda zordur o yüzden fren ayaklarını değiştirmen omni maşada 1.5-3 senede işlemini yerine getirmez hale geliyo bence maşa için şididen bütçe ayırmaya bak çünkü iyi bi maşanın fiyatı da öyle çok ucuz bi miktar değil ve barent alırsan rampaları daha rahat çıkarsın tekrar hayrlı olsun çok güzel :D

• Beğen
Tepki
60
bisiklet çok güzel aynısını bende kullanıyorum ancak bazı parçalarında değişiklik yapman gerekecek en azında bana göre öyle salcano astroların frenleri çok dengesiz ilk başlar iyi tutar ama kısa sürede işlemini yerine getiremez fren ayarını yapamasıda zordur o yüzden fren ayaklarını değiştirmen omni maşada 1.5-3 senede işlemini yerine getirmez hale geliyo bence maşa için şididen bütçe ayırmaya bak çünkü iyi bi maşanın fiyatı da öyle çok ucuz bi miktar değil ve barent alırsan rampaları daha rahat çıkarsın tekrar hayrlı olsun çok güzel :D

• Beğen

ASTROCU

Aktif Üye
Tepki
44
önemli değil kardeşim verdiğin bilgiler için teşekkür ederim evet maşayı bende değiştirmeyi düşünüyorum 1 sene olmadı daha alalı fakat bu yaz değiştirmeyi düşünüyorum! iyi forumlar dilerim!!:D

• Beğen
Tepkiler: yusuf karaca