Salcano astro 10 Yorumlarınız

Tepki
0
Arkadaşlar bisiklet almaya karar vereli deli gibi araştırıyorum. Sanırım hem özellikleri hemde ucuzluk bakımından salcano tercihim olucak. Daha önce salcano ng650 hd 29 jant düşünürken gidip gördükten sonra Salcano astro 10 bir hayli ilgimi çekti. ve 1025 lise fiyatı olan bisikleti 880 liraya anlaştım adamla alıcam. sizce nasıl kullanan varsa yada hakkınad bilgisi olanlar benimle paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Scudo
Tepki
1
Bisiklet
Ümit
Ürünü 2 gün önce aldım . Tek kelime ile süper . Tavsiye ederim sende beğendiysen kaçırmadan al derim fiyatıda uygun :) (link)

Tepki
0
@Görkem Eser
Aldım bisikleti astro 10. Gerçekten güzel bisiklet. gitmeden aradım hazırlayın diye zaman kaybetmek istemedim. İlk günden 23 km yaptım. fakat adamlar sallamasyon kurulum yapmışlar sanırım vites geçişlerinde sıkıntı yaşadım. İyi bir fren ve vites bakımına ihtiyacı var sanırım .Onun dışında konforlu canavar gibi.

Tepki
6
Bisiklet
Salcano
Ben de Astro 10 alalı 1 hafta oldu aldıgım ilk gün eminönü bayrampaşa yaptım :) gercekten dogru tercih yapmısım dedim. fiyatı uygun ben de o fiyata aldım simdiden hayrlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim