Salcano ankara servisleri ile görüşmelerim ve muameleler

Konu, 'Salcano' kısmında Samet06 tarafından paylaşıldı.

1. Samet06

Samet06 Üye

Seviye:
    Görüşmenin temel nedeni benim sorunlarımı salcano ile herkes biliyor arkadaşlar acaba sorun servis sıkıntılımı degilmi sorunumu anlatıp tamir süresini ögrenmel için aradım ankara servislerini

Eren bisiklet:+ ben - karşıdaki yetkili

+İyi günler Eren bisiklet mi?

-iyi günler evet eren bisiklet

+bi kaç soru soracagım 1-2 kaç dakikanızı alabilirmiyim?Servisle ilgili

-müsait degilim

+tamam ne zaman arabilirim?

-Burası dükka zaman olmaz aramayın

tak telefon suratıma kapanır.Acaba salcano neden böyle adamlara servis verir?

Işıl bisiklet:+ben - karşıdaki yetkili

+İyi günler ışıl bisiklet mi?

-iyi günler evet buyrun

-dinliyorum

+ben yakın zamanda nh 650 MD model bisiklet aldım.2 diskde göbek baglantı noktasından koptu.Genel olarak bisiklet tamiri ne kadar sürer?

-servisle alakalı keşke bisikleti bana bıraksaydın aynı günün akşamı teslim ederdim.

+Demek öyle ben 13 haziran bi servise verdim daha gelmedi.

-Keşke buraya getirseydiniz.

+keşke.İyi günler kolay gelsin.

-teşekkür ederim iyi günler

Salcanonun bence böyle servislere ihtiyacı var.

İkra bisiklet Uzun aramalar sonucu telefonu açan olmadı 1 kez aradıgımı sanmayın farklı saatlerde en az 4 kez aradım cevap yok

Karani bisiklet:

+İyi günler karani bisiklet mi?

-buyrun

-dinliyorum

+ben yakın zamanda nh 650 MD model bisiklet aldım.2 diskde göbek baglantı noktasından koptu.Genel olarak bisiklet tamiri ne kadar sürer?

-Bilemeyecegim siz ne kadardır bekliyorsunuz.

+2 haftadır bekliyorum

-Onu verdiginiz servisle görüşün

+İyi günler

Telefon kapatılır karşıdan.Bu servisde kesinlikle tatmin edici değildi.

Murat bisiklet:İkra bisiklettte oldugu gibi Uzun aramalar sonucu telefonu açan olmadı üzgünüm salcano.

Red bisiklet:

Kesinlikle en iyi ilgi burdaydı aradıklarımın arasında teşekkürler Aramızdaki konusmayı zamanım olunca yazıcagım şimdi gitmek gerekiyor daha bitmedi bütün servisleri aradım arkadaşlar umarım sizede yararı olmuştur

hogutmen, Burak/, M.Rauf ve 1 kişi daha bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

quads-996.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
1.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...
upload_2016-10-20_14-40-16.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...