Salcano 243 SRD

Engin EŞ

Aktif Üye
Tepki
65
Merhabalar.Sonunda beklediğim bisikletim geldi.Şimdi Pendik ve çevresinde birlikte pedallayacak dostlar aranıyor Grin

Bisikletimin özellliklerini firmanın sitesinden kopyalayıp yapıştıracağım.Sizlerden donanım olarak ihtiyaçlarım neler olur,turlara çıkarken yanıma neler almam lazım (yedek iç lastik,tamir takımı,uyarıcı ışık,Kaza Anında Sizi Korur sloganından unutmayacağımız KASK vb) bilgiler verirseniz teşekkür ederim.Sağlıkla kalın.En iyileri sizlerin olsun.

Salcano 243 SRD

TİP : 26" MTB
VİTES : SHIMANO SL-M310/ RD-M360 ACERA 24 VİTES
KADRO : HYDROFORMED BUTTED ALÜMİNYUM KADRO
MAŞA : SUNTOUR SF11 XCM V3 RL GİDONDAN KİLİTLEMELİ MAŞA
FREN : SHIMANO M445 HİDROLİK DİSK FREN TAKIMI
GİDON : SALCANO/ZOOM MTB-AL-152B ALÜMİNYUM GİDON
GİDON BOĞAZI : SALCANO/ZOOM TDS-D345 3D FORGED ALÜMİNYUM GİDON BOĞAZI
SELE : VD-1121 SALCANO LOGOLU, JEL TAKVİYELİ SELE
SELE BORUSU : SALCANO/ZOOM SP-238 ALÜMİNYUM SELE BORUSU
KRANK TAKIMI : SUNTOUR CW10 XCT V3 T312 KRANK TAKIMI
ÖN&ARKA TEKER GÖBEĞİ : SRAM MTH306 QR
RUBLE : SHIMANO CS-HG30 KASET 11-32
TEKERLEK : SALCANO X-PROD1 8X4ÖZEL ÖRÜM TEKERLEK SETİ
LASTİK : CONTINENTAL RACE KING 2,2 LASTİK

http://img852.imageshack.us/img852/2436/dsc0158x.jpg

Scudo

Cahit Türk

Daimi Üye
Tepki
128
Bisiklet
Salcano
çok hoş bir görüntüsü var. güle güle kullanın.

lazım olanları saymışsınız. ek olarak eldiven, forma, tayt söylenebilr. bunlar sürüş keyfini ciddi oranda artıracaktır.

• Beğen
Tepkiler: Engin EŞ

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@engin eş

Bu sefer renk uyumlarına dikkat eden salcano ''Salcano yazılarını abartı şekilde fazlalaştırmış . ama bisiklet gercekten güzel..

Bende 303 srd kullaniyordum Modifiye ile amoeba oldu :)
Güle güle kullanın:in:

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
arkadaşlar belirtmiş herşeyi, sizde söylemişsiniz zaten.gözlük mutlaka takın gözünüzü korur birçok şeyden ;) ayrıca kask olarakda 100 tl civarı birşey alırsanız yeterli olur.eldiven olarak sedonalar iyi bi seçim olabilir. ayrıca bir pompa alın sedona mini pompa bu iş için gayet iyi ;) Matarayıda unutmayın :D hayırlı olsun bisikletiniz ama ben bu yıl salcanonun görüntülerini pek beğenmedim çok fazla abartılı salcano yazıları var.

Engin EŞ

Aktif Üye
Tepki
65
İlginiz için teşekkür edrim.Bir süre bu şekilde kullanırım.Daha sonra aracıma uyguladığım karbon var biraz (mat siyah) onu uygularım.Abartı yazılarıda kaybetmiş olurum.Belkide diğer kullanıcılara bir seçenek olur.

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
@engin eş

Hayırlı olmasını dilerim. Söyleyecek laf yok bence. Uzun sürede rahat bir şekilde kullanırsınız bu bisikleti. Sakın KEG'i unutmayın. :) [ K = Kask , E = Eldiven , G = Gözlük ]:winkenlux :003: :cheer: :box2: Kazasız belasız bol pedallamalar. :) :crazy292: :crazy292: Smilielar biraz abartı ama olsun. :D

• Beğen

haldun989

Aktif Üye
Tepki
231
İsim
Haldun SAYI
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Guzel bir secim, iyi gunlerde kazasiz belasiz kullanman dilegiyle... Tayt hususunda cok ucuza kacma ;) bir sure sonra pedi eriyince pisman oluyorsun :)

• Beğen

Ayhan Cihangir

Daimi Üye
Tepki
269
Allah kaza bela vermesin kardeşim. Bende de 270 SRD var SRAM set, fotolarını paylaşmıştım. İlk yaptığım iş, elcikleri ve park ayağını değiştirmek oldu gerçekten dandik kullanmışlar. Daha sonra zinciri ve pedalları değiştirdim. Zinciri Sram beklerken Kmc Narrow takıp göndermişler iki gün sonra baklasından ayrıldı ve 9lu sistem olmasına rağmen ve vites ayarının sorunsuz olmasına rağmen ses geliyordu. Saygılar :)

• Beğen

Engin EŞ

Aktif Üye
Tepki
65
@Ayhan Cihangir

Elcikler ve ayak konusunda çok haklısınız.Ben de önemli malzemeleri alırken (kask,eldiven,gözlük) onlarıda alacağım.İlginiz için teşekkürler.

hüseyin özbakır

Aktif Üye
Tepki
67
@Engin EŞ

Engin abi öncelikle hayırlı olsun Bende Forumun kapalı oldugu günlerde şiparişimi verdim Astro 242 SRD nasipse cumartesi günü elimde olacak bisikletim Renk aynı :) Memnunsun degilmi?

• Beğen

Engin EŞ

Aktif Üye
Tepki
65
kardeş memnunum.rahat ve koforlu.242 srd ile 243 sd arasında donanım farkı var.ben de sram olsun diye siparişimi 242 srd verdim ama yanlış getirdiler.bana da kabullenmek kaldı.hayırlı olsun.güle güle sağlıklı pedal basmalar.
Konyamıza selamlar.

• Beğen
Tepkiler: hüseyin özbakır