Salcano 2015 izmir katlanır bisiklet

nebula11

Üye
Tepki
26
İsim
ali
Bisiklet
Salcano
bisikleti alalı 1 ay oldu gayet güzel bisiklet bisiklet hakkında o kadar olumsuz şeyler okudum ki acaba keşke sipariş etmeseydim dedim bisiklet geldi güzel gayet memnunum yol tutuşu gidişi performansı çok güzel katlandığında fazla yer kaplamıyor bisikleti gezme amaçlı aldım şehir içi gezme dolaşma fazla hızı sevmeyen birisiyim ve kayseri'de sürüyorum bisikleti ufo görmüş gibi bakıyorlar acaba bu ne diye ? kimisi kötülüyor kimisi değişik küçük teker napacaksın vs gibi konuşuyolar ithal bisiklet fiyatları euro dolar almış başını giderken bence güzel tercih sizinde yorumlarınızı almak istedim hemde bisiklet açısından bilgi vermek istedimç

Dosyalar

Scudo

serkan akta

Aktif Üye
Tepki
150
Bisiklet
Salcano
gayet şık bir bisikletmiş güle güle kullanın kullandıkça yorum yaparsınız artık

• Beğen
Tepkiler: nebula11

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
Ben de Kayseri'liyim orda baya bakarlar :) güle güle kullanın önemli olan memnun olmanız, ön yargılı olmadan bakmak lazım...

• Beğen
Tepkiler: nebula11

nebula11

Üye
Tepki
26
İsim
ali
Bisiklet
Salcano
teşekkür ederim arkasına küçük bir bagaj taktım daha'da yakışıklı oldu katlandığındaki fotografınıda atacam ilerde

@mehmet aşkın sorma öyle böyle yadırgamıyolar ama herkesin zevki eğlencesi farklı teşekkürler

Berkay*

Daimi Üye
Tepki
91
Bisiklet
Salcano
Ben de yol bisikletimin yanına bir tane katlanır bisiklet istiyordum. Dershane'ye vb. yerlere giderken bisikleti koyacak yer bulamadığım için ama durumum yok. :D Çok şık gözüküyor. Farklı bir havası var beğenmemek elde değil.

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
@nebula11 cok guzel bisiklet hayırlı olsun.
bir şarap markasının bir lafı var
Herkesin yorumlarına takılmaktansa, içdiğinizi sevin ya da sevdiğinizi için:)

buarada bakmalara engel olamıyorsunuz, ama aldırış etmeyin, onden bune ya diyorlar; arkadan, ya iiymiş aslında nekadar ki :)

nebula11

Üye
Tepki
26
İsim
ali
Bisiklet
Salcano
@Kazuya teşekkürler öyle onlara takılsam zaten binmezdim gayet iyi hoş bisiklet ağzı olan konuşuyo

• Beğen
Tepkiler: Kazuya

mavinehir

Daimi Üye
Tepki
96
@nebula11 Hayırlı olsun.Güzel görüntüsü ve rengi var.Katlanır son zamanlarda rağbet görmeye başladı aslında.Ama ne kadar rağbet görsede bisiklete karşı ön yargı çok olduğu için yadırgama olacaktır tabi.İlerki yıllarda durum değişir umarım.Katlanır bisikletin ile ilgili biraz kullandıktan sonra tecrübelerin ,hoşuna giden veya rahatsız olduğun yönlerini yazarsan bu marka katlanır hakkında bilgi sahibi olmuş oluruz.

• Beğen
Tepkiler: bilgin34

nebula11

Üye
Tepki
26
İsim
ali
Bisiklet
Salcano
@mavinehir umarım ilerde değişir bu ön yargı katladıktan sonra arabada 1 kişinin oturduğu yer kadar yer kapladı şuanda vites ayarı yapamıyorum üzerine binince değişiyor bozuluyor yani onu yapabilirsem yada yaptırabilirsem iyi olacak teşekkürler