Salcano 2009 modelleri ve sitesi hayırlı olsun!

Scudo

Üye
Tepki
33
Salcano'yu tebrik ediyorum. Ciddi bisikletler yapmışlar.
Eskiden salcano hipermarketlerin bisiklet reyonunda satılan bisikletlerden di bir de Kanal D çocuk kulübü bu bisikleti hediye olarak dağıtıyordu.
piyasa da ciddi bir yeri olacağına inanıyorum.
Bisikletler üzerinde kullanılan parçaların çeşitli ve kaliteli olması çok güzel olmuş sitesi bile güzel.
Bisikletçilere hayırlı olsun.

farkın

Üye
Tepki
19
Harbiden çok sağlam bisikletler yapmışlar freestyle mtb için hangisi en uygun gider 900 ytl ye kadar olanlardan arkadaşlar sizce salcano almayı düşünüyorum 2.el kron yada sedona almak yerine sıfır salcano almak daha mantıklı geldi bilmem siz ne dersiniz?

• Beğen
Tepkiler: alisundu

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
Yeni sayfa muhteşem olmuş!!

Benim bisikletim gene var, yazı tipi değişmiş sadece bendekinin kadrosundaki stickerda yazan yazıların.Bir de fiyatlar artmış kriz etkisinde doğal olarak, 280e kargo parasıyla birlikte 7 taksitle almıştım vakti zamanında taa Sivas'tan getirtip.Şimdi 350 olmuş peşini, taksitlisi 367.

Ayrıca en mükemmeli de yeni modellerde de kadro boyu seçenekleri olması.
Bakıyorum fiyatlar diğer markalara göre daha uygun fiyatlarda gibi, parçalarının adları yeterli sanırım bunun için.

Aydın Yıldırım

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Giant
NGF 27 kadrosu en üst modelde aynen duruyor.Renk ve donanım değişmiş.Tabi adı değişmiş.Kadro,teker seti,vites grubu çok iyi iken ufak ayrıntılarda(sele,sele borusu pedal,gidon vb.) sıradanlık ve kalitesizlik vardı.Şimdi bu sorun kalmamış, gayet güzel donanımlar var gibi geldi.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Nihayet! Kadro boyu secenekleri, elle tutulur donanimlar, kabul edilebilir fiyatlar, kadrolar hakkinda da daha detayli bilgi gelmis.

Ne diyelim, artik bir MTB takimi bekliyoruz Salcano'dan ;)

S.GUCLU

Forum Bağımlısı
Tepki
459
2009 Yılında bana göre bu üst model 8 bisiklet Haziran Ayına kalmaz tükenir.

• Beğen
Tepkiler: tugche

nime

Daimi Üye
Tepki
78
Ben bu sabah siteye baktım ama bir hafta önce katalogtan bakmıştım 2009 modellerini hepsi çok kaliteli ve güzel gözüküyorlar. Türk markası salcano ile gürürlaniyorum.

Recep BARITCI

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
Salcanoda güzel bir atak MTB dünyasını haraketlendirmesini bekliyorum hayırlı olsun alıcak arkadaşlara..

alisundu

Aktif Üye
Tepki
83
Gercekten devrim yaratacak model ve fiyatlarla karşımızda ..
Şimdiden bisiklet kullanıcılarına ve yeni bisiklet sahibi olacak arkadaşlara hayırlı olsun..salcano ile nefes alma zamanı..

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Sayfa yapısı çok güzel, araştırma yapmak kolay, bisikletler ise çok iyi toparlanmış. Fiyat malzeme oranları güzel. Piyasayı hareketlendirir bence de. Tebrikler.

ozqun_lp

Üye
Tepki
19
Salcano 2009 Astrolardan birini alınmış bilin :) kısmetse gelir gelmez alıcam

SNkaraoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
233
Yeni modelleri inceleyince cok sevinfim, kötüledigim salcano kendini toparlıyor yavas yavas!