Sakız gezisi

Konu, Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları kategorisinde Dogin tarafından 17 Haziran 2018 tarihinde paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Dogin

Dogin Üye

Adı:
    Doğan
    Bisiklet:
    Carraro
    Sponsorlu Sakız adası ve otele gitmek için 17 km yokuş çıkmak moralimi bayağı bozsa da İnerken hiç pedal çevirmeyecek olmam moralimi yerine getiriyor. Herşeye rağmen buraya kadar gelmem güzeldi. Kaldığım otel gerçekten müthiş. Manzara süper. Otel sahibi sağolsun ilgili alakalı biri. Yarın da nea moni ardından Karfas yapıp tekrar Çeşme’ye dönüş yapıyorum.

Çeşme liman

A834E513-218F-4892-AFA9-E522D738B1B3.jpeg

Sakız adası ve otele gitmek için 17 km yokuş çıkmak moralimi bayağı bozsa da İnerken hiç pedal çevirmeyecek olmam rahatlatıyor. Herşeye rağmen buraya kadar gelmem güzeldi. Kaldığım otel gerçekten müthiş. Manzara süper. Otel sahibi sağolsun ilgili alakalı biri. Yarın da nea moni ardından Karfas yapıp tekrar Çeşme’ye dönüş yapıyorum.

Sakız Yokuşları

86957D69-C8B4-4378-B4E2-CC74633E004E.jpeg

Ekli Dosyalar:

2. RedFoX

RedFoX Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    1,5 saat

3. BugAdam

BugAdam Daimi Üye

Adı:
    Onuralp
    Bisiklet:
    Lapierre
    Hocam vitesler 1'de olmuş olsa bile kımıl kımıl 1,5 saati bulmaz ne ettin sen öyle :p

4. murat16

murat16 Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Molayla beraber en az 3 saat sürmüştür diye düşünüyorum. Sakız benim en keyif aldığım parkurlardan birisi ama o rampayı göze alamadığım için Batı yakasına Liman- Havaalanı karşısı Lidl'da alışveriş ve Karfas kısa bir kahve yüzme ve duş molası (plajda ücretsiz duşlar var)- Armoli-Pirgi-Mesta yolunu tercih ediyorum. Orada da yokuş var ama sizin yol gerçekten kırıcı.

5. RedFoX

RedFoX Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    @BugAdam :D megarance dişlisi var bende yürüyerek bile daha hızlı gidiyorum. ben gitsem 1,5 saat sürerdi. son tahmin 45 dk

Dogin

Dogin Üye

Adı:
    Doğan
    Bisiklet:
    Carraro
    3 saat sürdü çünkü hiç iniş ya da düzlük yok kesinlikle tavsiye etmiyorum 1,5 saatte mümkün değil çıkılmaz.

7. RedFoX

RedFoX Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Merak ettim valla yokuşu video falan olsaydı keşke.

8. Seyha07

Seyha07 Aktif Üye

Adı:
    Metin
    Bisiklet:
    Bianchi
    Guzel tur olmustur eminim

Dogin

Dogin Üye

Adı:
    Doğan
    Bisiklet:
    Carraro
    @Seyha07 Güzel bir turdu. İlk başta bu kadar sert bir tırmanış olsa da geri dönüş daha kolay oldu ve sakız ağaçlarının arasında ve küçük köy gibi mahallelerin dar sokaklarında pedallamak güzeldi.Tavsiye ederim herkese

Devenez ce que ve Seyha07 bunu beğendi.
  1. Daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedeflediğimizden dolayı, bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Bu sebeple çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.
    Duyuruyu Kapat