Sakatlık Sorunları

bmxislife

Üye
Tepki
3
Evet arkadaşlar bmx çalışırken veya hareket yaparken günde 3-4 kere düşüyorum ve 1-2 gün ara veriyorum mecbur çünkü düştümüzde ağrı baya bi etkiliyor ve hareket yapamaz hale geliorum.Düşmekten korkmadığım için mi oluyor bilmiyorum ama buna bir çözüm arıyorum önerisi olan arkadaşlarımız varsa yazarsa sevinirim

Scudo

Furkan Gür

Daimi Üye
Tepki
127
arkadaşım korumalıktan sonra ki önerim mesela korumalıgın haricinde biyeri vurdun medicalcilerde satılan futbolcular için kullanılan dondurucu sprey varya uyuşturuyo ben onlardan aldım düşmelerde morarma kanama şişme yada ezik gibi darbeler sıkıyosun ülüyosun hiç bi ağrı kalmıyo aynen devam cebinde taşıyabilirsin ufak bişey olduğu için sorun yaratmıyor.Rahatça kullanabilirsin kutu kola kadar bişey 15 lira fiyatı pahalı gelebilir bana ucuz geldi aldım rahatça kullanıyorum düşmeden sonra sıkıyosun bişey yok devam ediyosun çok rahat. :D

• Beğen
Tepkiler: bmxislife
Tepki
14
dondurucu spreyleri tavsiye ederim bende futbol oynarken deneme imkanım oldu nerdeyse ağrıyı 0a indiriyor

• Beğen
Tepkiler: bmxislife

Dizdar MERT

Forum Demirbaşı
Tepki
216
@Furkan Gür

Bu spreylerin ilerleyen zamanlarda romatizmal ağrılara yol açtığını DUYDUM

Furkan Gür

Daimi Üye
Tepki
127
bende daha bişey yok ama bilmiyorum yanında buz taşıyamayacağına göre tek çözüm bu yada yanında sponsorlarını gezdirerek buz isteyebilirsin :D

emre_224

Üye
Tepki
1
arkadaşım kaskın yok dirsekligin yok dizligin yok bmx sürüyon düşüyom oram buram agrıyor diyon önce güvenlik önlem alırsan düştügün zaman daha az hasarlarla kurtulursun 1 2 günde ara vermene gerek kalmaz

• Beğen
Tepkiler: tolga1976
Y

YavuzGungor

Misafir
:in: Evet arkadaşlar bmx çalışırken veya hareket yaparken günde 3-4 kere düşüyorum ve 1-2 gün ara veriyorum mecbur çünkü düştümüzde ağrı baya bi etkiliyor ve hareket yapamaz hale geliorum.Düşmekten korkmadığım için mi oluyor bilmiyorum ama buna bir çözüm arıyorum önerisi olan arkadaşlarımız varsa yazarsa sevinirim