Sakarya-Düzce 29 Nisan 2012 Pazar Günü Güzeldere Şelalesine Gidiyoruz

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
29 Nisan 2012 Pazar Günü Güzeldere Şelalesine Gidiyoruz
Hareket Saati=07:00
Buluşma Yeri: Sakarya Kent Park (İsteyeni İstediği Yerden Alabiliriz Sıkıntı Yok)
Toplam Mesafe=160 Km. (İnişli Çıkışlı)
Hava Durumu= Sıcak
Bisiklet Malzemelerini Unutmayın Hazırlıklı Gelin
İstikamet=Hendek-Gümüşova-Yayakbaşı Gölü ve Gölletleri-Gölyaka-Güzeldere
İsteğe Bağlı Olarak Teklifleri Verebilirsiniz?= Hendek Bayrak Tepede Açık Püfe Kahvaltı Yapılabilir Ücret Kişi Başı 10 TL. Daha Sonra 2 Km Üstünde Selmandede Piknik Alanı ve Hayvanat Bahçesi Var Güzel Yerdir. Orasıda Görülebilir.
Öğlen Yemeği İçin İstege Bağlı Malzemeler Gölyaka'dan Alınacak Mangal Yapılacak veya Orada Yenilecektir.
İrtibat: 0534 324 50 85

Scudo

Koray Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
146
Bisiklet
Specialized
Güzeldere'ye çıkan son yol çok çok güzeldir ama bitmek bilmeyen bir tırmanıştır, emin misiniz? :)

Tırmanış sırasında solda çay içebileceğiniz küçük bir yer var mola için ideal bir yerdir ve manzarası güzeldir...

Hmm ayrıca gidecek arkadaşlar orada çadır kampı kurabilirsiniz veya bungalovlarda kalabilirsiniz. 6 kişilik bungalovların fiyatı gecelik 120 TL olması lazım. o tırmanıştan sonra gitmişken iyice zaman geçirin orada derim...

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
Gerçekten Zor Bir Tur Olacak Çok yorulacağımız kesin. organizasyonda taraklı gezisi vardı ikiside aynı mesafe diye düşünmedim. ve taraklıya gittiğim için burayı tercih ettim.
ibrahim senin için çok çok zorlanacağın bir tur olur diye düşünüyorum. gezi taraklı bile olsa çok bayır var. gelmek istiyorsan sen erkenden yola koyulmanı isterim seni yolda alırız geri dönüş kolay olur çünkü.

Koray Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
146
Bisiklet
Specialized
bir hafta sonra olsaydı yardım amaçlı eskortluk yaparak gelebilirdim... bir terslik olmazsa önümüzdeki hafta sonu sırf iniş için güzeldereye gideceğim araçla... alternatif bir yol var artık kulanılmayan ve toprak bir yol, oradan inmeyi planlıyorum...

Tırmanışın başladığı yerden yanlış bilmiyorsam 10 Km üzerinde bir yol var ve bu mesafenin çok kısa bir bölümü düzlük ve iniş gerisi hep tırmanış ve oldukça dik bölümleri var.

Tepki
2
rotanın bu kadar zor olduğunu bilmiyordum recep abi. şimdi baktım da kesinlikle bana göre bir rota değil. erken çıksam da birşey değişmez. size keyifli sürüşler dilerim. daha kolay parkurlarda görüşmek üzere...