Sahilde giderken oldu bitti herşey.

Erkin k.

Üye
Tepki
26
Bisiklet
Bianchi
Bisikletim daha yepyeniydi 1,5 ay olmuştu ilk defa bisikletimi uzun soluklu kullanıyordum. Kilitbahirde yüzmeye gitmiştim çok güzel kullanıyordum eve dönüş yolunda sahilden gelmekteydim. Devam ederken hızlı bir elektrik bisikletli benim önüme çıktı ben fren yaptım ve gidonu sağa çevirdim ama adam hiç yavaşlamadı ön tekerleğim çarpışma sonucu sekiz haline geldi adamın elektrikli bisiklet ise çalışmaz hale geldi ve dağıldık kazayı sadece 2 hafif morlukla atlattım çıkardığım ders kendime hemen bir kask almam oldu. En yakın zamanda kask alacağım.

Scudo

Lütfü Ekşioğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
286
Bisiklet
Salcano
Geçmiş olsun.Kask şart.Siz dua edin ağır bir yara almamışsınız.Şu elektirikli bisikletler de artık ehliyet ile kullanılmalı.Çoluk çocuğa veriyorlar şunları.Halbuki elektrikli bisikletler de şehir içinde uyulması gereken hız sınırını çok rahat bir şekilde aşıyor...

tt2000

Forum Demirbaşı
Tepki
431
Bisiklet
Diğer
Geçmiş olsun. Moralini bozma, hayatta bu tür ucuz atlatılan sorunlar tecrübe hanesine yazılır.Önemli olan gereken dersleri çıkarıp ona göre tedbir almak.

Bu arada elektrikli bisikletlerin durmak istememe nedeni çok yavaş hızlanmaları.Fren yapınca az önce ulaştığı hıza çıkması vakit alıyor, o yüzden yavaşlamak istemiyorlar.Birkaç kaza yapınca akıllanıyorlar.

Atilla.C

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
Çok geçmiş olsun. Kask şart tabi neyse çok şükür ki daha kötü bir şey olmamış.

Erkin k.

Üye
Tepki
26
Bisiklet
Bianchi
Bu arada 14 yaşındayım bisiklet sevdam her gün artıyor.:)

celal erdoğan

Aktif Üye
Tepki
8
geçmiş olsun bende kaza geçirmiştim. Benimki çok daha büyüktü bayağı bir dikiş atılmıştı yüzüme. Kask gerçekten çok önemli.

Elif Gökalp

Aktif Üye
Tepki
44
geçmiş olsun, şükret bu sana sadece iyi bi ders olmuş
ben mazgalın arasına ön tekerimi kaçırıp takla atıp kafamın üstüne düştüğümde kask olmasaydı nolurdu diye korkmuştum.
önlemini almazsan başına gelenin çaresini ararsın, önlemini alırsan ihtimalleri düşünür daha tedbirli olursun.