Sahil Yolunca Köpekler(Sahip)...

Tuna Bozkurt

Aktif Üye
Kayıt
25 Ağustos 2011
Mesaj
158
Tepki
50
Şehir
İstanbul
Sabah Trafik Varken Karaköy-Sarıyer Arası En Az 4-5 Kere Köpekler Cıkıyor Önüme..Hadi Sokak Köpegi Gariban Başında Kimse Yok Anlarımda Trafikteki Öküzler Yetmiyor, Birde Sahilde Yalandan Köpek Dolaştırıyorlar..Dolaştırırsın Beni İlgilendirmezde Üstüme Üstüme Geliyorlar..En Sonunda Cıkarcam Bıcagı Köpege Saplıcam Sonra Bisikletli Köpekleri Öldürdü Olcak..Arabanın Altında Kalsam O adam Ordan Yürüyerek Uzaklaşıcak..Korkuyorum Bir Gün Biriyle Papaz Olcam..Arabalardan Cok Köpekler Tehlike Oluşturuyor..Cogu Zamanda Ev Köpekleri Atlıyor Önüme.Sokak Köpekleri Bakıyor Sadece..

Aslında Biber Gazıyla Gezicem Yavaşlıcam Zaten Koku Reseptorleri Cok Gelişmiş, Butona Basmamla Dünyası Kararıcak..Yada Bıcagı Cıkarıp Saplıcam Bogazına,Artık O Noktaya Geldi..
 
Scudo

BF Okuru

Üye
Kayıt
2 Şubat 2005
Mesaj
8
Tepki
0
Caddebostan sahil yolu da çok farklı değil. Tasması çıkartılmış vaziyette çok köpek dolaşıyor ve bisiklet yoluna gelişi güzel atladıkları oluyor.
 

Ercan Cebeci

Forum Demirbaşı
Kayıt
26 Şubat 2014
Mesaj
422
Tepki
265
Şehir
İSTANBUL
Bisiklet
Scott
Hakli olabilirsiniz ama bicak olayi hoş degil. Bahceye top atan cocugun topunu kesmiyorsunuz. Kopegin ne sucu var. Illa sapliycam picagi diyorsaniz sahibine saplayin[emoji3]
 

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Kayıt
20 Ekim 2012
Mesaj
926
Tepki
490
Yaş
36
Şehir
nevşehir
Bisiklet
Scott
Yavaşladığınızda kesinlikle köpek geri dönüş yapıyor, sonrada emirvaki bir konuşmayla kızarsanız yada suluğunuzdan su atarsanız bi daha aynı köpek aynı hatayı yapmak istemeyecekdir, hatda siz yavaşlayıp o durdukdan sonra bisikletle üzerine doğru sürüyormuş gibi yaparsanızda bi daha size sataşmaz, yada köpek kovucu veya 115db ses gücündeki airzound kornada olabilir.
 
  • Beğen
Tepkiler: çağan1907
Yukarı Alt