sahil yolun da bisiklet kullananlar dikkat

i.akbay

Daimi Üye
Tepki
106
Arkadaşlar ataköy bakırköy yolu arasında bisiklet kullanan arkadaş lar emliyet şeridinin dışına çıkmış olan dallar kazaya saki davetiye çıkarıyormuş gibi yola sarkıyor hızlı hiden arkadaşların dalgınlına gelip kaza yapmamaları için bu konuyu açtım
(link)

Scudo

BULUT ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
163
öncelikle duyarlılığınızdan dolayı teşekkür ediyorum. oradan her geçtiğimde tedirgin ediyor benide. ama bazen oluyor bazen olmuyor. sanırım rüzgardan .

yinede dikkat etmek gerekiyor. o bölgede arabalar hızlı geçiyor hatta sadece o ağaç sorundeğil sağ tarafa ayrılan yollar aniden arabaların önünüze kırmasına yol açabiliyor. yolu ve arkayı kontrol ederek geçilmesi gereken biyer bu sorun gidiş dönüş olarak sadece bu bölgede var. dikkatli gidilmesi gerek ;)

• Beğen
Tepkiler: i.akbay

Baran Saldanlı

Daimi Üye
Tepki
97
Bisiklet
Sedona
ben burayı eğilerek geçiyordum normalde.8 aya yakındır bisikletten uzağım.ama şuanda eğilerek geçilecek durum kalmamış.iyice uzamış ağaç :)
oradan geçersem keserim ben orayı :D tabi rahatsız edici tarafını.

• Beğen
Tepkiler: tt2000 ve i.akbay

BF Okuru

Üye
Tepki
2
İlgili belediyeye konuyla ilgili bir rica dilekçesi kaleme alınırsa mesele çözülebilir. Demekte fayda var. Ya tutarsa...

tt2000

Forum Demirbaşı
Tepki
431
Bisiklet
Diğer
@Baran Saldanlı

:D

Gittiğim güzergahlarda bir bisikletli hariç kimsenin fark edemeyeceği detayları aklıma getirdi bu iş. İzmir'de de bazı yerlerde birileri sırf bisikletler için çalışma yapmış. Bunun belediye tarafından yapılmadığı belli. Muhtemelen orayı sıkça kullanan bir yada birden fazla kişi tarafından yapılmış işler var. Mesela Karşıyaka'dan çıktıktan sonra yol kenarındaki kaldırıma çıkabilmek için beton bir rampa dökülmüş.Bisiklet lastiğinden biraz kalın :) Benzeri beton rampaları Üçkuyular, Güzelbahçe taraflarında da gördüm.Balçova ege park yoluna giden arka taraftaki dar karayolunun yanındaki kaldırımda var mesela bu rampalardan bir iki tane.Özellikle Karşıyaka çıkışındakini kim yaptıysa eline emeğine sağlık, çok teşekkür ederim.

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti