Satıldı Sahibinden Hussar

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Showdown tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Showdown

Showdown Üye

Seviye:
    http://www.sahibinden.com/amoeba_hussarWQQaXQQ10478216WQQpXQQdisplayitem&keyword=10478216
    ilan budur...
    Amoeba hussar 3 aylık
    16" kadro
    Bisiklet ankara performans bisikletten alınmıştır.Garantisi hala devam ediyor..
    Bisiklet genel olarak temizdir.Bisiklet Ankara'dan satılıktır.Bisikleti görebilirsiniz.Fiyat aksesuarsız 450 ytl dir.
    Yanında sigma 506 km saati, sedona gel eldiven,matara,ön far,arka stop 25 ytl dir. ilgilenenler showdown_@windowslive.com adresini ekleyebilir.Bisikletle ilgili her türlü soru sorabilir.

İlginizi Çekebilir

team-sky-echelon-996.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
upload_2017-2-1_9-17-20.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
20160925_130322_HDR.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.