Sağlıklı Yaşam Turları 12. Etap

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Sami JENEDİ tarafından paylaşıldı.

1. Sami JENEDİ

Sami JENEDİ Yeni Üye

Seviye:
    Tarih: 08 Temmuz 2010 Perşembe
    Zaman: 20:30 - 22:00
    Yer: Belediye Sarayı Önü

Sağlıklı Yaşam Turlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Bu hafta için belirlenen parkur : Belediye Sarayından hareketle Aalen Alanı, Şükrü Güçlü Köpr, Gündüz Cad, Atatürk Cad, Sultan Selim Cad, İstiklal Cad ve İnönü Cad. güzergahını kullanarak başlangıç noktasında turumuz son bulacaktır.Tüm bisikletseverleri bekleriz.

*Zorluk derecesi : Orta – Hafif yokuşlar

*Hareket Saati : 21.00

*Toplanma Yeri : Belediye Sarayının Önü

*Ortalama Hızımız : 15 Km/h

*Toplam Katedilecek Yol : 10 Km.

* İkişerli sıra halinde trafiği aksatmadan gidilecektir.

TURLAR HAKKINDA DANIŞMAK VE BİLGİ ALMAK İÇİN: 0 539 866 77 97

Bu herkese açık bir etkinliktir.Herkes bu etkinliğe katılabilir ve başkalarını etkinliğe davet edebilir. Ayrıntılar www.antakya****************** adresinde..

Sami JENEDİ

Sami JENEDİ Yeni Üye

Seviye:
    12. Etabımız oldukça güzel geçti. Bu değişik etabımızda bizleri yalnız bırakmayan sevgili bisikletseverlere teşekkürler.. Bir sonraki turumuzda görüşme ümidiyle..

İlginizi Çekebilir

PicsArt_09-19-07.56.24.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
IMG-20170409-WA0021.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...