Sağlık-Antrenman-Beslenme konusu ile ilgili

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Abdullah Ilgaz tarafından paylaşıldı.

1. Abdullah Ilgaz

Abdullah Ilgaz Üye

Seviye:
    Öncelikle bütün Bisiklet Forum ailesine selam olsun. Yazmaya başlamadan önce olumlu veya olumsuz vereceğiniz kararlar için teşekkür ederim.

Kendi kişisel blog'umda burada yayımlanan bilgileri paylaşıyorum. (www.bisikletforum.com kaynaklı olduğunu belirterek) Paylaşıyorum paylaşmasına fakat Bisiklet Forum yönetimi bu duruma karşı çıkar mı diye tereddüt'e düştüm. Kaynak belirtildiği sürece sorun olmaz fakat Telif hakkı buraya ait olduğu için izin almadan yayımlamak istemedim. Yönetimden izin istiyorum. eğer izin gelmezse yayından kaldırabilirim. Saygılarımla..

İlginizi Çekebilir

andy-schleck-tour-de-france-2011.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
upload_2017-1-21_18-12-7.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
kays pwr.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...