Yöneticilerin dikkatine...

Scudo

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
@LITLLE_PRINCE

eğer istersen ve konular hakkında yeterliliğini gösterirsen ve eğer yönetim uygun görürse neden olmasın ki? :) :p

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Sevgili arkadaşlar. Ben Moderatör olmak istiyorum diyorsanız Lütfen aşağıdaki linki tıklayınız..

Sevgiler...

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
@hakan_the_rider

moderatörle aynı işi..sadece moderatör yetkili olduğu bölümde yetkilerini kullanabilirken yönetici forum genelinde yetkili..

sorunun cevabı bu muydu bilmiyorum ama...kısaca ve özetle cevap bu :)

T

Tuğrul

Misafir
@LITLLE_PRINCE

Arkadaş galiba mesaj sayısı arttıkça ,yıldızların da o oranda artabileceğini düşünmüş .
Mesaj sayınız ne kadar fazla olursa olsun ,eğer mod veya yönetici olmazsanız dört yıldızı geçmez.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Tuğrul

Peki nereye kadar
FORUMBAGIMLISI
FORUMKOLİK
FORUMDOSTU
FORUMUN SAĞ KOLU
FORUMUN SOL KOLU :D
FORUMUN GÖZÜ :D
FORUMUN KULAGI :D:D:D

Böyle devam mı edecek ?

• Hahaha
Tepkiler: Cemal Ç.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
sanırım böyle devam edip gider herkez yönetici olursa mod olursa karısıklıklar olabilir forumun tadı kaçabilir.

• Beğen

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
@LITLLE_PRINCE

haytta bazı şeyleri fazla kurcalamamak gerekir...
keyfini sürmeye bakmak bazen en güzelidir :D ;)

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Murat CER

Valla haklısın zaten bisikletforumda bu konu benim başıma bela açarsa açar yoksa ben asi bir insan degilim ama bu kısımda asiligim tuttu :boese157:

Ne olursa olsun bisikletforumu gerçekten çooooook seviyorum.

Ayrıca bir soru daha forumda banlandığımız zaman hakkımızı nasıl arayacagız.Banlandığımızda başka mesaj yazamayız ama nedenini ögrenebiliyormuyuz.Tabiki bundan kastım önüme gelen yere kötü kötü şeyler yazmak degil ben bisikletforuma öyle şeyler yazmaya kıyamam,yakıştırmam.

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
@LITLLE_PRINCE

şaka yapıyordum :D ;)
forumdan banlanmadan önce zaten birkaç kez uyarı gönderiliyor üyeye.eğer aktif, aklıbaşında görünen bir üye ise...

kimisi de üye olup doğrudan bir sitenin, yada illegal bir şeylerin reklamını yapmaya çalışıyor, onlarda uyarıya ihtiyaç duyulmadan foruma erişimleri engelleniyor..

• Beğen

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
değerli LITTLE_PRINCE böyle bir durumda hem önceden haberin olur(küfür edip siteye zarar vermeye çalışmamışsan) hemde önlem olarak yöneticilerin msn adreslerini şimdiden kişi listene ekleyebilirsin;)

ps:muratla aynı anda yazmışım.pardon murat;)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Saygıdeger bisikletforum yöneticileri;kılıçreis ve Murat CER abilerim göstermiş oldugunuz ilgi ve vermişolduğunuz açık cevaplar için minnettarm bu benim için kafi teşekkürler.

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666
Bende değerli kardeşimin (Murat CER) bu sözlerine katılıyorum.. "hayatta bazı şeyleri fazla kurcalamamak gerekir..." moderatör başrunu yapıp beklemen en güzeli.. çok soru sormak polemik yaratabilir.. paylaşımlarına devam edip beklemekte fayda var.. herşeyin başında sabır gerekir.. bir laf vardır; "Bekleyen Derviş Muradına ermiş.." derler.. umarım dileklerin olur.. Sevgilerimle..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Derya AKYILDIZ

Saygılarımı sunarım Derya abi sözünüz karşısında boynum kıldan ince

Karakartal Platton

Forum Bağımlısı
Tepki
157
SAYIN ARKADAŞIM LITLLE_PRINCE ZATEN İMZANDADA BELİRTMİŞSİN ŞU ANDA FORUM BAĞIMLISIYIM Büyüyünce MODERATÖR olacam Yaşlanınca ADMİNİSTRATÖR YAZMIŞSIN DAHA NE KURCALIYORSUN BU KONULARI AZ KALDI HADİ GERÇİ DAHA YAŞ 21 AMA OLSUN 55 AZ KALMIŞ (UMARIM YAZIMDA SENİ KIRMAMIŞIMDIR)

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru
T

Tuğrul

Misafir
Cevap alınmıştır.Konuyu uzatmaya gerek olmadığı düşüncesindeyim.

rahmankarataş

Forum Bağımlısı
Tepki
707
HERKESE SELAM
SAYIN YÖNEDİCİ ARKADAŞLAR
BİSİKLET FORUMDA YAZMAŞ OLDUGUN
BİR KAC GÜN ÖNCESİNE AİT MSJ LAR
BANA BİR UYARI GELMEDEN SİLİNMİŞDİR
BUNA EK OLARAK ÖZELDEKİ MSJ LARIMDA SİLİNMİŞDİR
KONU HAKKAINDA
ACIKLAMA YAPARSANIZ SEVİNİRİM