Sabırla sorularımı cevaplayan dostlara teşekkür ederim. Yeni hybrid bisikletim.

Murat D.

Üye
Tepki
41
Bisiklet
Canyon
Bianchi tdl 1300 sahibi iken bir anda şehir bisikleti sahibi oldum. En başta endişelerim vardı ama 30 km lik işe gidiş yolunu dağ bisikleti ile geçirmek zor oluyordu.
Forumdan takip ettiğim konular neticesinde ve arkadaşların sabırlı cevapları sayesinde yeni şehir-yol bisikletime kavuşmuş oldum.
Aldıktan sonraki 30 km yolum çok rahat geçti. Metin bisikletteki abilerime çok teşekkür ederim.
https://www.bisikletforum.com/a/img21/2641/pnbo.jpg
https://www.bisikletforum.com/a/img716/6418/85mo.jpg

Scudo

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Hayırlı uğurlu olsun. Çok hoşuma gitti. Allah kazasız belasız pedallamayı nasip etsin.

• Beğen
Tepkiler: Murat D.

eyupozturk

Roadie
Tepki
316
İsim
EyoO
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun. Biraz kıyaslama ve yorum alabilir miyiz?

Hâkî.

Hâkî
Tepki
374
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

• Beğen

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
79
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun.Kazasız belasız pedallamalar.

• Beğen

Uzbay YELCE

Aktif Üye
Tepki
42
Bisiklet
Giant
Hayırlı olsun , kazasız pedallamalar.. Bende istiyorum merida ama bütçe o kadar yok şuan :D

• Beğen

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Güzel günlerde , sağlıcakla kullanın bisikletinizi. :) Yakışıklı aletmiş , kask takmayı unutmayalım ;)

• Beğen

Murat D.

Üye
Tepki
41
Bisiklet
Canyon
@Ali Kerimoğlu

dolar su an yüksek olduğunda 1990 tl. cok sanslıyımkı ban gereklı olan kadro boyunu bulabıldım.

@eyupozturk

Tabi dostum. Kusura bakma geç cevap verdim kendimi sokakdan alamz oldum hanım laf eder oldu :) 15 kiloluk bir mtb den 11 kg lık bir bisiklete gecmenın tabıkı de etkısı cok fazla oldu. ayrıca ince tekerler gerçekten cok güzel hızlanıyor. yokuşları kendıme gore mucıze hızlarda çıkıyorum.

ılk alıp eve gelmek ıcın 30 km yakın yol yaptım. uzerımde ıs elbıselerı vardı ve bısey olur dıye korkmamdan dolayı korka korka geldım pek bısı anlamadım. aksam 7 gıbı çıkıp 3 saat boyunca yaklaşık 70 km yapınca olayın farkına vardım. sabıt masa olduğundan az bır sarsma oluyor tabı ama ortalama 20 km hızdan 30 lara çıkmanın ve mtb kalıtesınde vıtes gecıslerıne sahıp olmanın zevkı bı farklı geldı. Acıkcası verdıgım paraya degdı.

Bu arada bıanchı tdl 1300 satılıktır. gıdondan sadece ses geliyor ufak bır sıkıntı olarak o uygun fıyata ısteyen arkadaşa satabılırım.

Y. Birol

Üye
Tepki
33
Bisiklet
Cannondale
Arkadaşım bisikletini kazasız, güle güle kullanmanı diliyorum...Yanlız fiyatı pahalı gibi geldi sitesinde bile T2 820$ yazıyor....Yani en fazla 1800 TL ediyor.Bende Merida Şehir bisikleti almayı düşünüyorum....İstanbul da bir bisikletçi yeni gelen 2014 Crossway 15 modelini 500$ olmasına rağmen 900 TL ye taksitle verecekti.Yani aldığınız yer sanırım hiç indirim yapmamış size..Ben de bütçeyi tamamlayınca Merida crossway 100 modelini almayı düşünüyorum...Sanırım 1700 TL ye alabileceğim...

Berkcan E.

Aktif Üye
Tepki
53
Bisiklet
Carraro
Merida bir farklı oluyor gerçekten çok iyi makina Allah inşallah kazasız belasız kullanmayı nasip eder