sabahları beyin,akşamları kas...

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
474
Yapılan araştırmalara göre sabahları beyin gücümüz akşamları da kas gücümüz kuvvetli imiş..
Bunun için araştırmalara gerek yok aslında biraz düşününce mantığı ortada..
Ama adamlar istatistiğe dökmüş birkere..
Tabi bu ikisini birlikte yapıp güçlerini maximum kullananlar da var..Yanımda bi yandan benle koşup bi yandan,Almanca konuşan arkadaşım.:7: :))))
Ayrıca cumartesi sabahları çok kalabalık olmadan kalkıp sahilde bisiklete binmek süpermiş..
Yaşasın cumartesi çalışmamak:winkenlux
Çalışan arkadaşlara kolay gelsin,çalışma saatleri hoop diye geçip;tatil saaatleri upuzun sürsün :)

Scudo

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
230
valla beyin ya da kas gücü olayına bişi diemicem bn için önemli olan çalışma saatlerimin hoop diye geçip tatil saatlerimin upuzun sürmesi :D:D:Dbende öyle umuorum güzel dileklerin için saol :D:D:D:D

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
bence olay insanın kendisinde bitiyor
biz lisede 4 sne boyunca sabahları spor yapardık ondan sonra ders
universite sınavına da geceleri hazırlanmıştım
dediğim gibi insanın kendini motive etmesi onemli diğer faktor yuzde biri gecmez bence

• Beğen
Tepkiler: Uğur Taşdemir

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
41
son 6 aydır tum işlerımı gece halledıorum sabah 06.00 da yatıorum öğleden sooraya kadar yanı beynın en ıyı çalıştı satlerde ben faydalanamıorum bende işler neden bööle bozuldu dıodum:D

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
474
valla ben de bunları uyguluyrm diyememm...gece gunduz calışan bir insan olarak:)
ama sabahları yaptığım sporda,akşam yaptığımdan daha da zorlandığım kesin:)))

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.053
Olaylara hangi açıdan nasıl baktığınızla alakalı,hangi eylem içerisine girersek girelim,başlangıçın da bitiş noktasınında bizlerin ellerinde olduğunu unutmamalıyız.Bilimsel yanını bilmiyorum lakin ben sabah antremanlarımdan inanılmaz feyiz alıyorum,sizlerede öneririm.Bu mevsimde biraz soguk oluyor dikkat edin.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
838
çok hoş bilgi degerlendirmek lazım hem sabah hem akşam antreman yapmaya çalışıyorum ben parlaşım için tşk ederim

mkurt

Üye
Tepki
62
Bisiklet
Scott
@okan_ergun

Uyku esnasında vücudun dinlenmesini sağlayan ve vücut üzerinde düzenleyici etkisi olan melatonin hormonu seviyesi gündüz çok düşüktür, bunun için gece yerine gündüz uyuduğunuzda dinlenmiş hissetmezsiniz. Gece ve karanlık ortamda uyursanız daha iyi dinlenirsiniz.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.408
dediklerin dogru olablir ama ne yalan söyleyeyim bende gündüz uykusuna hasret kaldım söyle bir vaktim olsada gündüz iki üç saat uyusam diyorum ama simdiye kadar olmadı bakalım ramazanda fırsat bulabilecekmiyim

shealien

Aktif Üye
Tepki
39
iyide tum gun isyerinde kosturduktun sonra kaslarım iyi calısıyo olsa ne yazar bazen tukenmis oluyorum kolumu kıpırdatacak halim kalmıyo
yazın yuzme antrenmanlarını aksam 8-10 arasına koydular
yuzerken uyuya kaldım boguluyodum valla

Yukarı Alt