Rüzgarın Gücü Durduramadı (Hüyük Efsanesi)

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@mziyaeddin

:D Kusura bakma Sivaslısın zannettim ama Kayserilileride severim bu arada çaktırmadan Sivas-Kayseri hattınıda bedavaya getireceksin hım şaka bir yana uzun yollarda yapılan masraf otübüs ve benzeri araçlarla yapılan ulaşımdan daha pahallıya mal oluyor ama alınan zevkte o derece mükemmel oluyor yazı sana faydalı olmuşsa ne mutlu bana artık bir kayseri-Konya yaparsın yaza kendine iyi bak bol pedallamalar :in:

• Beğen
Tepkiler: mziyaeddin
Scudo
Tepki
185
İsim
İsmail YURDAKURBAN
Bisiklet
Cannondale
@UĞUR VURAL.

Uğur Bey "Efsunlu Balıklar" Hüyük'e 3 km. uzaktaki Mutlu Kasabasında bulunuyor. Kasabanın kenarında bulunan küçük iki adet havuzcukta bulunan balıklar (muhtemelen avlanmasını önlemek amacıyla) efsunlu olarak nitelendiriliyor ve avlayanın sakat kalacağı söyleniyor. Havuzların bitişiğinde ise minik bir gölet var. Kanaatimce sadece orayı görmek için gitmeye değmez, ancak Mutlu'dan devam edip dağ yollarını takip ederek alternatif bir Konya dönüşü planlanabilir. Bu yol uzun soluklu ve meşakkatli olacağından gündüzün uzun sürdüğü yaz aylarında olursa müthiş bir adrenalin ve seyir zevki garantisi verebilirim. Göletten küçük bir görüntü:
(link)

haluk akalın

Daimi Üye
Tepki
831
Sevgili Uğur
Senin bu yaptığın resmen çılgınlık hayretler içerisindeyim adeta şoktayım ama çokta şaşırmadım zaten bu çılgınlığı bu cesareti bu yürekliliği bu sportmenliği yapabilecek ender kişilerden birisin ,zaten bunu yapabilecek benim bildiğim bir sen varsın birde kardeş gurubumuz dediğin Keşan bisikletin Hakanıdır.Yaşamış olduğun bu gururlu günü bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim.Ayağına pedalına sağlık.

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@İsmail YURDAKURBAN

İsmail bey verdiğiniz bu faydalı bilgi için çok teşekkürler dediğiniz gibi yazın hüyükten alternatif bir yol bulup Konya dönüşü yapacağım ilginiz için çoook teşekkürler :in:

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@haluk akalın

Bu güzel ve beni uçurucu yorumun için teşekkürler Haluk Abicim valla çılgın olduğum doğru yazın bir günde 350 km lik bir gezim olacak bu rekor geziyi size armağan edeceğim umarım yaz çabuk gelirde siz değerli Keşan Bisiklet grubuna ve keşanın ünlü meşhur hindilerine kavuşurum zannnedersem hindiyide yiyince o güçle Konyaya kadar pedallarım:D Tekrar tekrar söylüyorum forman çok tatlı ve sana ayrı bir hava katmış sende olmuşsun bir colourmen canım abim kendinize ve bisikletinize iyi bakın :in:

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@mehmet sevinc

Yorum için teşekkürler Mehmet bey diğer gezilerimizdede görüşmek üzere iyi pedallar :in:

MURAT PEMBEGÜL

Aktif Üye
Tepki
233
Ugur süper bir gezi olmuş; dostum gelemedigim için çok üzgünüm...malum sorunu ve sorunlarımı sen bilmektesin...Bir an fotoğraflara bakarken içimi çektim; keşke Mumi de burada olsaydı diye...Colormanler olarak hepimiz onu çok özledik. Buradan tüm colormanlere selamlarımı ve sevgilerimi sunuyorum. İnşallah bir dahaki sefere diyelim.. Uğur abinin cocuğuna geçmiş olsun dileklerimi sunarken; Fatihin gözünde ki rahatsızlığından dolayı ona da geçmiş olsun dileklerimi sunarım; Ayrıca Ahmete ve Faik arkadaşlarıma; bizlere yardımcı oldukları içinde onlara ayrıca teşekkürlerimi sunarım. Uğurcum; Ellerinin emeklerine, dilinin sözcüklerine, ayaklarının kuvvetine, yüreginin cesaretini can-ı gönülden kutlarım. Tüm colormanlere şunu hatırlatırım ki ( bu sözümü unutmasınlar)
COLORMAN LERE SELAM; PEDALA DEVAM! diyecegim.:in:
Ve ayrıca formda bulunan; bizlere emekleri geçen ve geçecek olan ne kadar bisiklet sever var ise onlarada ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Colorman 4 ten şimdilik bu kadar... :D

KALIN SAĞ-LICAKLA

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
ayaklarınıza sağlık..paylaşım için ayrıca teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Uğur Vural

ugurcuum

Aktif Üye
Tepki
435
Of Of Colurman nambırvan :D Muhteşemsin her zamanki gibi.. Pazar günü katılamadığım için üzgünüm fakat bu günlerde çoluk çocuk hastalıklarla boğuşuyoruz...Ama şimdi bir haftadır hergün tembih ediyorum eve kimse hasta filan olmasın bu pazar beni hiç bir şey durduramaz...:)
Gerçekten muhteşem bir gezi yapmışsın bir başına Kutlarım seni en birinci Colourman! Ayaklarına yüreğine sağlık görüşmek üzere

hknbykl

Daimi Üye
Tepki
269
Uğur bey siz bi ara izmire gelmiştiniz hatta sizinle tanışmıştık diye hatırlıyorum; başka konudaki downhill bisikletinizden hatırladım.

• Beğen
Tepkiler: Uğur Vural

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@MURAT PEMBEGÜL
hehe evet canım ama yinede güzel bir tahmin aslında bende ilk gördüğümde senden şüphelenmiştim ama bu marka bir arka attırıcın olmadığını bilince anladımki senin değil hehe:D
ayrıca bu pazar seni görmek istiyoruz

• Beğen
Tepkiler: MURAT PEMBEGÜL