Rulmanlı göbek

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Burgony tarafından paylaşıldı.

1. Burgony

Burgony Üye

Adı:
    Sezer
    Seviye:
    Rulmanlı arka göbek almayı düşünüyorum dağ bisikletim var seyrek olarak dağda kullanıyorum,
    bütçem 0-30 tl arası önerilerinizi bekliyorum.
    (36 delik belki lazım olur diye : jantım 26'' çift katlı)

(Tel ve arka çarkta alcağımdan bütçe kısıtlı eğer set varsa bildigniz çok iyi olur.)

2. SOZUAK

SOZUAK Forum Demirbaşı

Adı:
    Barış SÖZÜAK
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    2. el (sahibinden) bak ve bisikletçilere sor uygun fiyata bulursun. Telleri kendin mi dizeceksin ?

mariokaldato bunu beğendi.
  3. epsilon91

epsilon91 Kıdemli Üye

Seviye:
    Burgony bunu beğendi.
  4. SOZUAK

SOZUAK Forum Demirbaşı

Adı:
    Barış SÖZÜAK
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Göbekte bu kadar ucuza kaçmayın iç yataklar bozulunca komple göbeği değiştirme maliyeti göbek maliyetini aşar. 5 Dakikada değiştirilebilen bir parça değil göbek. Deseniz ki 12-20" arası çocuk bisikletinde kullanılacak tamam sorun çıkartmaz derim ama büyük boy bisikletlerde biraz daha kalite olsun.

Burgony bunu beğendi.
    Burgony

Burgony Üye

Adı:
    Sezer
    Seviye:
    @SOZUAK Evet kendim dizicem burdaki bisikletciler hiç ilgilenmiyor bu tarz şeylerle direk jant satma derdindeler bisikletci çarsısındada 0 ilgi.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-6_8-48-58.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
Adsız.png
Selam,ben Erkin Kalender,Eskişehirde yaşıyorum,10 gün önce 18 yaşımı doldurdum,genç bir kardeşinizim.Farkettiğim üzere son zamanlarda yoğun olarak arkadaş ve sporcu çevrem Herbalife...
bikegel.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...