Rulmanlı Gibi HUB Sesi

Tepki
5
Bisiklet
Mosso
bilyalı göbeğe rulmanlı gibi ses çıkarttıranlar var bunu nasıl yapıyorlar facede görmüştüm bir kaç kere
kısacası jant göbeğini nasıl sesli hale getirebilirim ?

Scudo

Osman Uygun

Daimi Üye
Tepki
128
Bisiklet
Sedona
Ciddi anlamda forumda göbekten ses çıkmasını isteyen bisikletçilerimiz var. Ya ben böyle çok güzel bir göbek sesi nasıl olur bilmiyorum ya da göbek sesini değiştirmek isteyecek kadar bisiklet üstünde durmadım :)

Geçenlerde bir konuda lastiğim asfaltta fren yapınca kayarken araba gibi ses çıksın istiyorum diyen biri vardı; kesinlikle kınamıyorum bende vakti zamanında ilk bisikleti aldığımda (ng650) disk frende hangisine geçsem, 3x9 mu 3x10 mu çekişe çıksam, tur için kelebek gidon mu yoksa aerobar mı alsam diye düşünüyor sürekli arıyordum.

Kimse de durup demedi ki "la insafsız hele bi bisiklete bin iki tur at yahu; yaptığın kilometre 100'ü geçmeden turda aerobar mı kelebek mi, tövbe estağfirullah"

Velhasıl,
Bisiklet sürmek şükelâ,
Çanağı çizmeyin aman hâ ✋

Tepki
5
Bisiklet
Mosso
abi yanlış anladın :D böyle olmayacak ya büyük olmasın kötü göstermek istemıyorum bisikleti sadece rulmanlı gibi ses istiyorum bunu yapan bisikletçiler var

Umur Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.900
İsim
Bora
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Valla kolay gelsin ne deyim; biz rulmandan ses gelmesin, sessiz çalışsın diye uğraşıyoruz, siz sesini duyabilmek için.

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
Aynısını bende istiyorum :D