Rubleler Hakkında Bilgi

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında hyigitguney tarafından paylaşıldı.

1. hyigitguney

hyigitguney Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Arkadaşlar kafama takılan bi konu var... bisikletimde 8 li ruble var 10 lu ruble takmak istiyorum kadro da bir uyumsuzlukluk olur mu ? yani demek istediğim bu iki rublenin en olarak ölçüleri aynı mı? 10 lu rubleyi taktıktan sonra lastiği yerine sokamama ihtimalim var mı?

2. gok

gok Bisikletkolik

Seviye:
    Arka göbek 10'lu rubleye uyumlu olması lazım.Değilse uyumlu göbek ona göre tellerin değişimi olabilir.Ön,arka aktarıcılar,zincir,vites geçiriciler.Vites-fren sistemi aynıysa ikisi birden.Aynakol değişebilir.Komple set düşünebilir.Sadece ruble ile değişim olacağını sanmıyorum.

İlginizi Çekebilir

1.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
Dumbbell-Squat-Jump-Exercise.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
skip-the-antioxidants.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...