ruble sorunu

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında yıldızlevent tarafından paylaşıldı.

1. yıldızlevent

yıldızlevent Kıdemli Üye

Seviye:
    slm arkadaslar yenı aynakol aldım zıncırı degıstırdım ama ruble nı 8 le 9 ncu dıslılerı kacırıo rubleyı degıstırmeden bır cozumu olabılır mı saygılar

2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Rubleniz eski zinciriniz yeni olduğu için, Zinciriniz rubleye alışana kadar bu gibi sorunlar yaşanabilir...

Ama Rublenizde oldukça eski ise onuda değiştirmeniz iyi olur...

yıldızlevent

yıldızlevent Kıdemli Üye

Seviye:
    sagolun 1 senelık rubel xt attırıcının gergı vıdasından olma olanıyı varmıdır etkısı olabılırnı

4. Cemal KUŞ

Cemal KUŞ Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    benimde aynı sorundan yakındığımı söylemeliyim 8li sistemimin 8 inde zincir kaçıyor bende bir üstte kullanıyorum

5. Deniz Ser

Deniz Ser Aktif Üye

Seviye:
    Eğer sorun ilk ve sondaki viteslerde ise ayarlamayı deneyebillirsiniz aynı sorun bende de vardı zincir ruble-kadro arasına sıkışıyordu gerekli ayarlardan sonra düzeldi ulaşabilirseniz yardımcı olmaya çalışırım:)

İlginizi Çekebilir

20160925_130322_HDR.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
upload_2017-1-3_15-31-54.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...
upload_2016-1-19_12-33-38.png
How much speed can you buy? Cycling Weekly dergisinden Oliver Bridgewood giriş seviyesi bir Btwin'le üst model Canyon TT'yi hız açısından karşılaştırmış. İki bisiklete de ortalama aynı güç...