ruble kaset oran değişikliği

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında emrahozkan tarafından paylaşıldı.

1. emrahozkan

emrahozkan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba,
    bisikletimde 14-34 7 vites ruble var. bunu 12-28 yapmak istiyorum, 2. bisikletimle yer değişikliği yapıcam, sebebi son hızım düşük ve megarange vites aşırı yumuşak oluyor pek 34 kullanamıyorum.

zincir kısa - uzun gelme ihtimali var mı? uyar mı?

2. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    11-28 hatta 11-30 bulabilirsen daha iyi olur, 7`li istemde varmı emin değilim, zincirde problem olmaz.

emrahozkan bunu beğendi.
    emrahozkan

emrahozkan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    araştırdım biraz benimki freewhell vidalı sistemmiş, 11-30 gibi oranlar üretimden kalmış. en fazla 13-28 olabiliyor. bence değmez değiştirmeye kalacak böyle.

buradan da bisiklet alırken en az 8 arka vitesli ve kaset sistemli almak gerekiyormuş onu da öğrendik...

İlginizi Çekebilir

Bahadır gürelle karşılaştırma strava power değerleri.png
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
skip-the-antioxidants.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
pic3-normal-ride-data-zoom-section.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...