Rubena diŞ lastİk

Melih Muratoğlu

Daimi Üye
Tepki
175
Bisiklet
Kron
Rubena dış lastik kullanan arkadaşlar var mı ? Sorun yaşadı mı biraz aydınlatırsanız sevinirim. (link) şu tarz.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ben rubena cobra kullandım 1000 km en kısa turum 35 kmdir.500 kmde lastik telleri çıktı,lastikten memnunum hala onları kullanıyorum ama çok yol yapıyorsanız önermem.

Hasan KRN

Aktif Üye
Tepki
53
Bisiklet
Kron
Dostum bak sen daha hiç bişey bilmiyosun.Ben aldım almaz olaydım Rubena Flash 1.75. lastikleri aldım eve geldim ,Daha önce niye yol lastiği almadım diye dövünürken baktım aaaa... arkadaş arka lastiği şişirmem ile birlikte yamuldu yumuldu bişekil oldu lastik derkene güüüüüüüüüüümmmm kafamın yanından şarampler parçası geçti :D o anda çok korktum. :eek:ha:Mağlum para yoktu ondan almıştım,geri götürdüm aldıgım süral bisiklete baktı adam degiştirdi ama bişey farketmedi çünkü yeni verdigi lastigin kenarında da bolan oluştu sonradan bi daha da götürmedim geriye fakat başkası aldı istanbuldan o çok sağlam çıktı aps sizdi o nun ki belki ondandır.

UtkuSener

Forum Demirbaşı
Tepki
678
Bisiklet
Trek
Şehir tur bisikleti veya mtb olsa iyi kötü al kullan derdim ama yol bisikletinde iyi lastik kullanmak gerekir diye düşünüyorum. bu lastiklerden kendi yol bisikletimde vardı bildiğin lastik işte diye kullanıyordum sonradan continental gatorskin takınca o lastiğin lastik olmadığını anladım :) continental lastik ise rubena muşamba yada naylon diyebiliriz