RST OMNI maşa hakkındaki yorumlarınız

lukunku86

Aktif Üye
Tepki
47
merhabalar arkadaşlar, bilgi ve tecrübesi olan arkadaşların omni maşa hakkındaki yorumlarını istiyorum
şimdiden yorumnlarınız için teşükkür ederim...:)

Scudo

Fatih Kısa

Daimi Üye
Tepki
122
İsim
Fatih K.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
RST markası hiç güvenilir gelmedi bana yıllardır sevemedim bu markayı. Sonucta piyasa bisikleti diye tabir edilen orta kalite bisikletlerin üstünde ki malzeme olarak kaldı bi çok kişinin aklında. Havalı maşaları haricinde de düzgün çalışan maşasını görmedim bu zamana kadar. (Hakkını yemeyelim DH maşası vardı bi zamanlar arkadaşta bomba gibiydi gerçi ama :) )

Sonuçta Rst Omni alıcağına Suntour Axon d-rl al en azından Remote control lockoutlu bi maşan olmuş olur. Çalışmasıda o kadar kötü değil oldukçada sağlam bi maşa kanımca. Ayrıca iki markayıda bildiğim kadarıyla Aslı Bisiklet getiriyor TR'ye yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin.

(Axon D-rl havalı olan değil eski amoeba scud bisikletlerin ustunde gelen siyah, yaylı olan model)

bayramakgul

Aktif Üye
Tepki
92
Rst Satis Sonrasi Hizmet Vermeyen Bir Firma Standart Bir Masa Alcaksaniz Kullanilabilir Ama Kitlemeli Havali Yada Direksiyondan Kumandali Alacaksaniz Tavsiye Etmem

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
Rst omni(c5) maşayı geotech expertimde kullanıyorum.Tavsiye etmem onun yerine XCM gibi bir maşa alırsanız daha memnun kalırsınız.Sen niye onu kullanıyorsun dersen elimde fazladan bu maşa vardı ondan boyayarak bisikletime taktım.