Rst Megane Aİr Rl Tavsİye Edİlİrmİ?

tansu berkay

Forum Demirbaşı
Tepki
361
Bisiklet
Colnago
Bu AmartİsÖrÜ İncelİyordum 1.560 AĞirliĞi Hİdrolİk Gerİ Tepmelİ Havali Kİlİt Koldan Kİlİtleme Fİyatida Makul GÖzÜkÜyor Bu AmartİsÖrÜ Kullanan Yada Fİkrİ Olan Varsa Çok Sevİnİrİm.........

Scudo

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@tns

bu maşa yı daha önce duymamıştım yanlız Hİdrolİk Gerİ Tepmelİ Havali demişsin pek anlamadım kaç mm travel calıştığınıda yazarmısın

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
bi arkadaşımda galiba rapide air vardı megane air mi daha üst model o mu bilmiyorum ama rapide air dayet güzel çalışıyodu..

Fiyatını söylerseniz üst modeli mi alt modelimi olduğuu anlayabilirim...

tansu berkay

Forum Demirbaşı
Tepki
361
Bisiklet
Colnago
(link) buradan detaylarını bulabilirsiniz fiyatı 220$

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@tns

Fiyatına göre çok iyi ve hafif bir amortisördür. Ayrıca da garantili olarak satılmaktadır.

m80

Üye
Tepki
2
Ön maşamı değiştirdim. Çok araştırdım sonra Rock Shox ların pahalı olduğunu gördüm. Tamam sonuçta Rock Shox hakkını verir ama okadar para vermem diyorsan RTS megane yi tavsiye ederim. Rocx Shox dan fazlası yok ama eksiğide yok. Ben çok memnunum, asvalt, arazi, dağ hepsinde super sonuçlar aldım. Kısacası ben RTS megane yi tavsiye ediyorum.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@m80

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim...

arkadaşımın maşası 130mm galiba ve maşa fazla yüksek olduğu için bşraz esneme yapıyodu ama megane 80-100mm olduğu için esneme daha az olucaktır kanısındayım...Arkadaşımdaki maşa gayet hafif olmasına rağmen megane nerdeyse 100 gram daha hafif ve bence fiyatına göre gayet yerinde bir tercih oluaktır...