RST Gila 100 TnL

Konu, 'Süspansiyon' kısmında ANIL SÜLÜN tarafından paylaşıldı.

1. ANIL SÜLÜN

ANIL SÜLÜN Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Merida TFS 200D üzerinde bulunan bu maşa hakkında pek bir bilgim yok. Acaba gidondan kilitlemeli midir ? Performansı nasıldır ? Bu bisiklete verilecek para için bu maşa uygun mudur ? Hiç bir bilgim olmadığı için sizlerin fikirlerini bekliyorum

ANIL SÜLÜN

ANIL SÜLÜN Üye

Seviye:
    Bir fikri olan yok mudur arkadaşlar ?

3. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba Anıl,

Ben Mayıs Ayında aldım Merida TFS 200-D. İnan bana çok memnunum şuan. Maşadan kilitlemeli. Geçen merdivenlerden indim 6 basamak süperdi :)

Gönlünü ferah tut sen. Şüphen olmasın.

4. recep24ank

recep24ank Bisikletkolik

Adı:
    Recep Eşref ÇINAR
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    benim şuanki kullandığım mevcut maşa çok sağlam olduğunu söyleyebilirim ama kesinlikle rahat değil. kilitleme özelliği var. birde çok ağır 2560 gr. kısacası uzun yıllar bozulmaz kırılmaz yamulmaz dayanıkl bir maşa.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-7-17_11-24-32.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...
skip-the-antioxidants.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
upload_2016-4-22_9-53-23.png
Bazen aklımızdan geçen "bu şekilde uygulansa faydası olur muydu?" türünden soruları bilim insanları zaten test ediyorlarmış. Dün Cycling Performance Tips Blog sitesinde bu konuyu görünce ilgimi...