Rst fİrst aİr maŞa yardim

aykutseker

Üye
Tepki
2
Rst first air30 maşa alalı 2 gün oluyor ama maşa normaline göre baya sert ayarları tam ama bisikletçime sordum pistonların keçelerin alışması gerekiyor dedi lütfen siz uzmanlardan yardım :)

Scudo

aykutseker

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar Lütfen yardım yorum bu maşa daha tepkili hale zamanla gelirmi yoksa böle sert mi kalır

Tepki
4
Bisiklet
Ghost
Selamlar,ben de rst first air kullanıyorum hatta sizin gibi yeni aldım :) aldığımda hava basıncı ayarlarını rebound ayarlarını yaptık, 76 kiloyum 80 psi hava bastım, maşanızın sert olmasının nedeni büyük ihtimalle hava miktarıdır :)

onurcan tokuş

Daimi Üye
Tepki
242
Bisiklet
Scott
Piston veya keçe alışması diye bir durum olmaz. Hava basınçlarını kontrol edip kilonuza uygun havayı basın sorun düzelecektir. Eğer sorun yine devam ederse maşanın iç-dış bacak yağını garanti kapsamında kontrol ettirin. RST maşaların çoğunda alındığı günden bakım isteyenleri gördüm. Kolay gelsin

aykutseker

Üye
Tepki
2
teşekkürler cevaplarınız için ben 70 kiloyum hava basıncı ne kadar olmalı birde reboundu ne ayarda kullanmalıyım hızlı sekmesi için arkadaşlar:)

aykutseker

Üye
Tepki
2
birde havalı maşalar böyle çok hızlı çalışıyor ben bi yerden geçerken hiç yokmuş gibi maşa sanki arkadaşlar rahatsız ediyorum ilk kez havalı maşa kullanıyorumda bu kadar tepkisiz olması hava miktarından başka rebounddanda olabilirmi onu artı mı eksimi yapmalıyım