Rotor vidalarının 4 ü düşmüş.

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Bisikleti alışımın 3. günü.Bugünle birlikte ikinci defa dağ arazine girdim.Sonra alışverişe giderken fren yapınca arka tekerlekten fren tak-tak ses ve bisikletimde titreşim oluştu.Detaylı baktığımda rotor vidalarının 4 ünün düştüğünü ve ikisininde üşmek üzere olduğunu farkettim.Alyans olmadığı içinde elimle idareten sıktım.Bu vidaları herhangi bir bisiklet tamircisinde bulabilirmiyim?Ayrıca bu garanti kapsamına girer mi?

Scudo

Automathx

Daimi Üye
Tepki
80
Bisiklet
Salcano
Garanti kapsamına gireceğini pek sanmıyorum ama büyük ihtimal aldığınız yerde yedek parça olarak bulunur.

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Öz

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisikleti ilk aldığınızda bakımı yapılmadı normalde yeni alınan bisikletlerde böyle sorun olur bende aldığımda eve pedalları elimle sıka sıka gitmiştim ama bakım yapılınca fişek gibi oldu bide o vidaları bence bulursun ama garanti konusunda bilmem ...

• Beğen

metin suna

Üye
Tepki
39
Aynı olayı bende yaşadım vidaları arkadaşım ebay dan sipariş etti renkli olanlardan gelmesi uzun sürdü ama oldukça güzel oldu.

• Beğen

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
O zaman ben en yakın bisiklet tamircisine yarın bir uğrayayım.Varsa taktırırım.Yoksa,14 km uzaklıktaki aldığım yere telefonla olup olmadığını teyit ettikten sonra uğrayayım.En iyi çözüm bu gibi görünüyor.Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: metin suna

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
@metin suna

Malatya da bulamadınız mı?

ilkcan çağdaş

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Arkadaş bisikleti satın alalı 3 gün olmuş ve rotorun iki civatası kayıp,ikiside gevşek.Bu işi arkadaş herhalde kendisi mahsus sökmedi ki,bence bu durum garantiye girer.Hiç sağda solda aramayın,direk servisten civataları isteyin,yerine taksınlar ve bisikletin her yerini kontrol etsinler.Bu işte garantiye girmiyorsa,hiç o bisiklete de garanti vermesinler arkadaş.