Rota İçin Harita!!

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında basche tarafından paylaşıldı.

1. basche

basche Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar arkadaşlar..

Turlarınız için rota oluştururken kullandığını programları öğrenebilirmiyim. Benim kullandığım mapmyride.com mesela. Daha güzel kullanışlı olanlar var mı?

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    http://www.mapmyride.com sitesini veya http://maps.google.com/ sitesini kullanabilirsin. Mapmyride'ta yükselti tablosuda alabiliyorsun, bisiklet için daha kullanışlı bi site. Forum içerisinde arama yaparsan kullanımını anlatan bi konuda vardı ;)

3. mustafa akman

mustafa akman Onursal Üye

Seviye:
    hepsi google earth tabanlı haritalardır
    çok farkları yok yani
    sorun
    yüksekliklerdedir

hep eğim düşük görülüyor

yolda süprizle karşılaşıyorsunuz

Hasan TÜRKER bunu beğendi.
  4. Batuhan çakıcı

Batuhan çakıcı Üye

Seviye:
    Evet kesinlikle katılıyorum Google Earth'da eğim düşük görülüyor,kaç kere onun yüzünden yazın bu sıcağında deli gibi rampa çıktım:(

İlginizi Çekebilir

20150521_075115.jpg
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....
2015-04-02 15.34.08.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
upload_2016-8-11_15-47-54.png
Merhaba, Power metrenin gerçekten ne işe yaradığını merak edenler için örnek bir senaryo hazırladım. Diyelim ki performans ölçümü yapan bir dükkan açtım. Bu dükkanda bazı ölçümler yaparak bana...