rota çıkarmak için program

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Rehavet tarafından paylaşıldı.

1. Rehavet

Rehavet Kıdemli Üye

Seviye:
    bisiklete en uygun yol inişi çıkışı en az olan yoldur.
    rampaların olmadığı deniz seviyesine yakın seyreden bir rota çıkarmak istesek işimizi görecek bir program bilen varmı ?

2. KaanG

KaanG Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    mapmyride.com'da rotanın eğim grafiğini görüp alternatif rotaları kolayca belirleyebiliyorsunuz.

Rehavet bunu beğendi.
  3. bkagan

bkagan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Google earth ı indirin muhtemelen haritaya dair istediğiniz her şeyi karşılayacaktır... kolay gelsin..

Rehavet

Rehavet Kıdemli Üye

Seviye:
    aradığım tamda buymuş

5. JokerJems

JokerJems Yeni Üye

Adı:
    DOĞUKAN KEÇECİ
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Aslında az çok belli konu başlığında ne dediğim. Kendime rota çiziyorum ve gidiyorum fakat çoğunlukla yol hakkında bilgim olmadan gidiyorum. Google ile yolun yapısı ve çevresi hakkında bilgi edinebiliyorum fakat eğim çok büyük sıkıntı. Düz diye tahmin ettiğim yollar benim için tam bir çileye dönüştü. Size sorum, gideceğim rota için yada anlık bulunduğum yerin eğimi hakkında bilgi verebilecek uygulama önerecek arkadaşlar büyüklerim var mıdır? Ücretli olması önemli değil yeter ki eğimi göstersin yolda sürekli açık olacağı için arkadaş olsun bana. Teşekkürler.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-31_11-39-59.png
Her bisikletçinin güçlü ve zayıf yanları var. Kesin olan şu ki, her yönden güçlü bir bisikletçi olamazsınız. Popüler bir örneği vereyim: Hem iyi bir sprinter hem de iyi bir TT yarışçısı...
IMG-20170409-WA0021.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
upload_2017-2-6_15-36-24.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...