Roswheel üst boru için büyük boy telefon çantası hakkında (12496L-top tube bag)

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çanta hepinizin bildiği gibi bu..
http://img.dxcdn.com/productimages/sku_207355_1.jpg
Roswheelin websitesinde bu çantanın boyutları yazıyor hangi boy telefonlar için olduğu yazmıyor . Yazıyorsa da ben bulamadım. Orada 17.5 pound olarak fiyatı var. Herhalde 55-60 TL falan eder.
(link)
(link) ve (link) de ise 9-11 dolar arası. Dx te başlıkta , ebayde açıklamada 5.5 inch telefonlara uyumlu olduğu yazıyor görüyorsunuz
Ben de güya iyidir diye dx ten bir tane sipariş ettim. Hafta sonu geldi.
Ama üstünde 5.3 " ve daha hüçük telefonlara uyar yazıyor.
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/65960_10152578095154845_7860110266264063099_n.jpg
Benim telefonum da 5.5 HTC desire 816 . Esasen tam olmadı ama ittir kaktır zorla sokuyorum . Açma kapama düğmesi ve kulaklık çıkışına ulaşılamıyor. Yine de iyi kötü kullandım. Cüzdan anahtarlar ve zar zor da olsa telefon sığıyor. Ekran üstü olan kısım tam düz değil böyle dalgalı bir
yer ama yine de dokunmatiği algılıyor. Ben de km saati yok. Endomondoyu açıyorum ekran kapanmayı iptal ediyorum. Bana lazım olan kaç km gittiğim, toplam süre ve anlık hızı görüyorum. O da bana yeter. Cüzdan anahtar derdi de yok. Ürün mantıklı ama tam verim alamadım .
Bir de ürün eminim sahte. Malzeme çok kaliteli ama kesim yanlış yani. tam simetrik değil..
Dxe mesaj attım 5.3 için olduğu yazsa almazdım , paramı geri yollayın dedim :) Bakalım ne diyecekler

Scudo

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bugün cevap yazdılar "Haklısın ama kısa kes. Ya geri yolla. Ya sana 2 dolar kredi hediye verelim böyle kullan" dediler.
Ben de kabul ettim . Telefon sığmıyor ama çanta olarak kullanıyorum yazdım.
Bakalım 2 doları gerçekten verecekler mi ?
dx in suluklarına güvenilir mi ?

Emre Akkanat

Forum Demirbaşı
Tepki
478
Bisiklet
Merida
Siz yine iyisiniz.Samsung galaxy mega kullanıyorum sırt çantasına zor sığıyor :D