İptal Edildi RODi RiMS DH JANT SETİ

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında CESURBİKE tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. CESURBİKE

CESURBİKE Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar eski downhill bisikletimin üzerinde bulunan jant setimi satıyorum jantlar tertemizdir en fazla 2 hafta kullanıldı toplamda alan arkadaşa hayırlı olsun şimdiden:)Arka göbek shımano deore ön göbek novatec akslı çemberler rodi rims dh disc 6063 alloy.Fiyatı 170 euro [​IMG]

2. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    güzel görünüyor, rotorlarda dahil mi? dahil ise çaplarını öğrenebilirmiyim

CESURBİKE

CESURBİKE Yeni Üye

Seviye:
    hayır rotorlar fiyata dahil degil çapları ön 180mm arka 160mm extra 20 euro rotorlara alırım

CESURBİKE

CESURBİKE Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar rotorlar ile birlikte veriyorum rotorlar kalsada işime yaramıyacak gibi diger bisikletime taktım frenlerimi

İlginizi Çekebilir

mjj.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
WATSON_00004704-074-630x448.jpg
Bu 11 madde gerçekten onun maddeleri mi bilmiyorum ama, CyclingWeekly böyle demiş :) Orijinal Link, yazının sonunda olacak. [ATTACH] 2016 olimpiyatlarında altın madalyaya giderken Cancellara......
upload_2015-6-7_11-47-20.png
Bugüne kadar rüzgarın yönünü ve şiddetini, bisikletin başına geçip de sürmeye başlayınca farkediyordum. Strava'ya yeni eklenen StravistiX bu konuda iyi bir bilgi sağlıyor. Önümüzdeki bir hafta...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.